ورود اعــضــاء
مجموعه تندرستی آرامیس

مجموعه تندرستی آرامیس از زمستان 1389 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده و از آن زمان تا کنون با خدمات متنوع و امکانات خاص و منحصر به فرد، در خدمت ورزشکاران و مشتریان عزیز بوده است.

مجموعه آرامیس با 5000 متر مربع فضای مفید و در 10 طبقه ساخته شده است. بخش ورزشی مجموعه آرامیس، با 5 سالنِ مخصوصِ ورزشهای هوازی، به همراه سالن مجهز بدنسازی و فیتنس، سالن مجزای TRX، سالن پاتیناژ(که تنها سالن روی یخ در کشور است) و 450 متر فضای استخر 4فصل به همراه حمام آفتاب، در پشت بام طبقه پنجم، امکانات منحصر به فردی را برای بانوان و آقایان در تمامی گروههای سنی، گردآوری کرده است. بخش پزشکی- تندرسی این مجموعه نیز با در اختیار داشتن پزشکان و مشاوران مجرب ورزش و تغذیه، با 7 واحد مجزا در 300 متر فضای اختصاصی، آماده پاسخگویی به کلیه نیازهای مراجعین محترم می باشد. بخش ماساژ و اسپای مجموعه آرامیس نیز، با 9 اتاق ماساژ و 2 حمام سنتی، به همراه ماساژورها و پرسنل ورزیده، فضای آرام و دلنشینی را برای ریلکسی و آرامش شما تدارک دیده است. مجموعه آرامیس با 2 کافه رستوران، یکی در طبقه پنجم و مجاورت سالن بدنسازی و استخر و سونا، و دیگری در طبقه 2-، مشرف به Ice Rink پاتیناژ نیز، آماده پذیرایی از میهمانان محترم می باشد. از دیگر امکانات این مجموعه میتوان به بخش آرایشی- بهداشتی و فروشگاه لوازم ورزشی اشاره کرد.

مجموعه آرامیس در خیابان میرداماد، نزدیک ایستگاه مترو میرداماد، خیابان امیر سهیل تبریزیان، نبش خیابان نهم واقع شده است و همه روزه از 6 صبح تا 12 شب در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

ساعت کاری :
این سالن از ساعت 9 تا 16:30 برای بانوان و از ساعت 17:30 تا 24:30 ویژه آقایان است.
آدرس :
تهران - میرداماد - خیابان امیرسهیل تبریزیان - خیابان نهم
تلفن تماس :
2960
پست الکترونیکی :
pahlevan20@yahoo.com
آدرس وب سایت :
http://www.sportaramis.com