ورود اعــضــاء

همه خدمات خدمات پوست لیزر خدمات مو
تزریق چربی،ژل،بوتاکس

تزریق فیلردر کلینیک مریم توسط دکتر عاطفی:

فیلر نوعی ژل یا حجم دهنده مصنوعی می باشد که انواع جذبی آن که از جنس هیالورونیک بدن می باشد که جهت از بین بردن خطوط و چین و چروک صورت به خصوص ناحیه خط خنده و همچنین جهت حجم دادن و پر کردن نواحی مختلف صورت مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از راههای رفع چین و چروکهای پوستی تزریق ژل یا پرکننده است. علاوه بر جبران حجم از دست رفته سنتز کلاژن را هم تحریک میکند و به این وسیله به پوست قوام بیشتری میبخشد.

تزریق بوتاکس در کلینیک مریم توسط دکتر عاطفی:

با افزایش سن، در نقاط مختلف صورت چروک هایی ظاهر میشوند. این خطوط به خصوص در ناحیه پیشانی، خط اخم و خطوط دور چشم به دلیل انقباض عضلانی به وجود می آید و اگر به موقع درمان شود مانع از تبدیل خطوط موقت انقباض به خطوط دائم ( که در حالت استراحت هم وجود دارند ) میشود. با تزریق بوتاکس که نوعی پروتئین حاصل از یک باکتری است، می توان از انقباض این عضلات و ایجاد چروک جلوگیری کرد.

سم بوتولونیوم که باعث فلج موقت عضلات می گردد و کاربرد ان بخصوص جهت از بین بردن خطوط پیشانی و اخم می باشد.

همچنین جهت درمان تعریق زیر بغل و دردهای میگرنی مورد استفاده قرار می گیرد.

بوتاکس دیسپورت ساخت کمپانی ایپسن انگلیس و مورد تائید وزارت بهداشت ایران و دارای تائیدیه های سازمان غذا و داروی امریکا و استاندارد اتحادیه اروپاست. این بوتاکس به علت آلرژی زایی بسیار کم حتی کسانی که مبتلا به آسم و حساسیتهای مختلف بدنی هستند به راحتی قابل تزریق می باشد. این بوتاکس همچنین به علت حجم کنترل شده ی توکسین در آن حالت طبیعی چهره را پس از تزریق کاملا حفظ نموده.

سن تزریق بوتاکس بین 20 تا 65 سال است. اثر بوتاکس از دو ساعت بعد از تزریق شروع میشود و طی 3 تا 5 روز قابل مشاهده است و بعد از 14 تا 21 روز به حداکثر می رسد. دوام تاثیر بوتاکس حدود 4 تا 6 ماه است.

تزریق چربی:

روشی است که از بدن خود فرد چربی گرفته شده و پس از انجام مراحل خاص در نقاط مختلف صورت و بدن جهت پر کردن چین و چروک ها و افزایش حجم استفاده می گردد.

گالری تصاویر
نظــرات کاربران

ساعت کاری :
9 صبح تا 7 بعد از ظهر حضور پزشک 3 تا 7 بعدازظهر
آدرس :
شهرک غرب، فاز 7 بلوار خوردین،خیابان توحید 3، پلاک 1، طبقه فوقانی آزمایشگاه مریم instagram: MARYAM_COSMETIC_CLINIC
تلفن تماس :
88578074-88576653-88575491خط ویژه
پست الکترونیکی :
Dr.afshinatefi@yahoo.com
آدرس وب سایت :
http://www.maryamcosmeticclinic.ir