ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
مرتب سازی
select
جستجو
25 مرداد 1394
درمان طبیعی انواع جوش صورت
ممکن است از اینکه درمان جوش های صورت خود را در خانه و مهمتر از آن در آشپزخانه ، پیدا کنید ، متعجب شوید.خوراکی های معمولی مثل خیار،جو دو سر، انگور و مخمر (خمیر ترش) می توانند با هم مخلوط شوند ویک ماسک صورت که بر طرف کننده جوش های پوستی است، بسازند.
12 مرداد 1394
فیلم-سیر و پیاز درمان ریزش موهایتان
ریزش مو عوامل متعددی دارد که حتما باید توسط پزشک متخصص بررسی شود. اگر بررسی های لازم را انجام دادید و ریزش موهایتان دلیل خاصی نداشت، سراغ درمان های خانگی بروید و با استفاه از یک ماسک خانگی ریزش موها را متوقف کنید و با تکرار این درمان به رشد مجدد و پرپشت شدن موها کمک کنید. ما در تی وی پلاس این ماسک خانگی را بهتان آموزش می دهیم تا با استفاده از آن دیگر از کابوس کچلی زودرس رها شوید.
10 تیر 1394
انواع ماسک مو طبیعی
تابستان می تواند فصلی بسیار سخت برای موی سر شما باشد. پرتوهای UV، باد و آلودگی می توانند به موهای شما حمله کنند و ظاهر آن را بسیار زشت وخشک کنند. خوشبختانه چندین ماسک خانگی وجود دارند که به موهای شما کمک می کنند تا ظاهر زیبای خود را دوباره به دست بیاورند.
6 تیر 1394
راه حلهای طبیعی جهت جوان سازی پوست
داشتن صورت و اندامی زیبا مستلزم تغذیه سالم است. برخی از بهترین راه حل های زیبایی، استفاده ازمواد غذایی ساده ای است که در آشپزخانه یا مغازه های عطاری یافت می شود.
3 تیر 1394
چند نمونه کرم دور چشم طبیعی
کرم ها ی دور چشم به مرطوب کردن پوست دور چشم کمک می کند اما راه متداول برای از بین بردن چین و چروک نیست. علاوه بر آن بیشتر این کرم ها بیش از حد غنی است و باعث تحریک پوست دور چشم می شود. خوشبختانه، محصولات طبیعی مانند گیاهان می تواند پوست را نرم و مرطوب کند بدون این که اختلالی در پوست ایجاد کند.

تخفیف های ویژه