ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
مرتب سازی
select
جستجو
28 بهمن 1396
چطور از شرچربی های پشت و زیر بغل خلاص شویم؟
متاسفانه زمانی که برآمدگی به زیر بغل و پشت کمر کشیده می شود اصلا زیبا نیست و همانطور که می دانیدچربی آزار دهنده زیر بغل بدون تلاش درست و حسابی از بین نمی رود.
3 بهمن 1396
نکاتی برای رژیم چاقی که باید بدانید.
افرادی که کمبود وزن دارند ضعیف تر هستند و ممکن است به بیماری های مختلفی دچار شوند در حالی که با کمی غذا خوردن می توانند به وزن دلخواهشان برسند. در این مطلب به نکاتی که در رژیم چاقی مهم و تاثیر گذار هستند می پردازیم.
1 بهمن 1396
6 روش مفید برای جلوگیری از پرخوری
اگر به طور غریزی در زمان درست به بدن غذا برسانید، گرسنگی می‌تواند بهترین پشتیبان شما برای رعایت رژیم غذایی باشد. اما اگر نتوانید آن را کنترل کنید، به دشمن شماره‌ی ۱ رژیم غذایی‌تان تبدیل خواهد شد
27 دی 1396
بهترین زمان ورزش کردن چه موقع است؟
آیا برای ورزش کردن امروز و فردا می‌کنید، آن هم به دلیل اینکه نمی‌دانید چه زمانی برای ورزش کردن مناسب‌تر است؟ پس اگر به دنبال یک برنامه‌ی زمانی کارآمد می‌گردید که حداکثر فواید ورزش را به بدن‌تان برساند، در این مقاله با ما همراه باشید تا ببینیم چه زمانی برای ورزش کردن مناسب‌تر است، صبح یا عصر؟
24 دی 1396
10اشتباه رایج در کاهش وزن
فکر می کنید که تمام کارهایی که می توانید برای کاهش وزن انجام دهید، انجام داده اید اما هنوز هیچ نتیجه ای نگرفتید؟ در این مقاله، نگاهی به اشتباهات کاهش وزن اکثر زنان می اندازیم.
29 شهریور 1396
داروهای کاهش وزن
اصول اولیه کاهش وزن این است که کمتر بخورید و بیشتر تحرک کنید . برای برخی افراد داروهای کاهش وزن جواب می دهد .
31 مرداد 1396
ویدیوی محاسبه BMI
BMI میزان چربی بدن را بر اساس رابطه ی بین قد و وزن برای بالای 20 سال میگوید .
25 مرداد 1396
5درصد کاهش وزن
5% کاهش وزن با سلامتی شما چه می کند؟
21 تیر 1396
طرز تهیه اسموتی لاغرکننده
در این مقاله پریتی میکرزطرز تهیه اسموتی های سبزبرای کاهش وزن سالم آورده شده. این نوشیدنی ها سرشاراز مواد مغذی و فیبرهستند که شما راسیر هم میکنند .
5 تیر 1396
خیلی راحت 9 کیلو وزن کم کنید
اگرتصمیم گرفته اید لاغر بشوید .آیا به این نقطه رسیدید که بگویید دیگر هیچ چاره ای نیست . این همه اضافه وزن را چطوراز بین ببرم؟
صفحه 1 از 7

تخفیف های ویژه