ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
28 خرداد 1396
بهترین چای برای کاهش وزن
یک فنجان چای دم شده یک نوشیدنی خوب برای شب های سرد زمستانی است ، ولی این چای کارهای دیگری هم انجام میدهد. کمک می کند وزنتان اضافه بدنتان را از دست بدهید.

هر کدام از این 4 چای لاغر کننده خواص سحرآمیز به خصوص خودش را دارد ، ازکاهش هورمونهای گرسنگی تا کالری سوزی به معنای واقعی چربی های ذخیره شده در سلولهای چربی را می سوزاند ، همچنین احتمال امراض قلبی و دیابت را کم می کند. اگر 3 الی 4 فنجان چای در روز بدون هیچ شیرین کننده ای بخورید می توانید وزن کم کنید

بالابرنده ی سوخت و ساز بدن :چای سبز

چایسبز

چای سبز سلول های چربی را آزاد می کند

قبل از تمرین برای اینکه چربی سوزی را بیشتر کنید یکفنجان چای سبزبخورید. در تحقیقات اخیر طی 12 هفته عملکرد کاهش وزن افراد بررسی شد . کسانیکه 4-5 فنجان چای سبز می خوردند و 25 دقیقه هم عرق میریختند به طور متوسط1 کیلو بیشتر از بقیه وزن از دست دادند. با توجه به ترکیبات موجود در چای سبز که کاتچین نامیده می شود مخصوصاچربی های بافت شکمی بیشتر میشکندوکبد آن چربی را به انرژی تبدیل می کند.

نیم کیلودر هر هفته آب کنید : چای اولانگ

چای اولانگ

متابولیسم را بالا می برد

اولانگ، یک چای گیاهی روشن است درست مثل چای سبز که کاتچین داردوکمک می کند با بالا بردم سوخت و ساز بدن وزن کم کنید.کسانیکه چای اولانگ قبل تمرین خوردند در 6 هفته 3 کیلو وزن کم کردند یعنی هفته ای نیم کیلو وزن کم کردند.

هوس شکن: چای نعنا

چای نعناع

این چای مجبورتان می کند وعده های غذاییتان کوچک بشود

یک فنجان بزرگ با چای آرامبخش نعنا پر کنید، و جالب است که بدانید بو کردن آن هم شما را لاغر می کند. درحالیکه برخی از بوها شما راگرسنه تر می کند ، برخی هم اشتهایشما راکم می کند .مطالعات نشان داده افرادی که هر دو ساعت نعناع را استشمام میکنند به طور متوسط 2.5 کیلو در ماه وزن کم می کنند علاوه بر این چای ¼ قهوه کافئین دارد .می توانید شمع با بوی نعناع روشن کنید .

جلوی چربی سازی را میگیرد: چای سفید

چای سفید به صورت طبیعی در مقابل آفتاب خشک می شود، که در بین چای های دیگر غنی از آنتی اکسیدان است.مثلا 3 برابر چای سبز.

 

منبع: weight loss

 

نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه