ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
مرتب سازی
select
جستجو
4 اردیبهشت 1396
چگونه از سیاهی دور چشم رهایی یابید?
آیا شما هم دور و یا زیر چشمتان تیره و گاه سیاه است.تیرگی زیر چشم، یکی از مشکلات نسبتا شایعی است که باعث می‌شود برخی خانم‌ها و آقایان به مطب متخصصان پوست مراجعه کنند.علل معمول آن آلرژی، خستگی‌ یا متاسفانه ارثی است.
3 اردیبهشت 1396
بهترین روش رفع موهای زائد
بعد از چیپس و پفک، بیشترین تبلیغاتی که اغلب روزانه با آن مواجه می‌شویم تبلیغات مراکز لیزر، پوست و زیبایی، کاشت مو و مواردی مشابهند!
2 اردیبهشت 1396
پرمویی زنان چیست؟
هیرسوتیسم یا پرمویی در زنان مشکلی است که طبق آمارها بیش از 2درصد جمعیت زنان کشورمان با آن درگیرند. این موضوع برای خانم ها که به حکم طبیعت توجه بیشتری به ظاهر خوددارند خیلی آزاردهنده است.
2 اردیبهشت 1396
مراقبت از پوست در بهار را فراموش نکنید
پیاده‌روی در بهار و تابستان می‌تواند بسیار لذتبخش باشد به‌ویژه در زمانی‌که هوا خیلی گرم نیست و کمی هم آفتاب می‌تابد.
21 فروردین 1396
تاثیر ماساژ درمانی روی پوست چیست؟
افزایش جریان خون در سطح پوست موجب رسیدن مواد غذایی بیشتر به پوست می‌شود که این موضوع سبب تقویت پوست و مقابله بیشتر با بیماری‌های پوستی از طریق تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود.
20 فروردین 1396
لیفتینگ صورت بدون درد و خون‌ریزی!
در‌مورد جوانسازی بهتر است بدانید که صورت‌مان در زمان جوانی به شکل 7 است و با گذشت زمان و بروز علائم پیری فرم صورت تغییر پیدا کرده و کم‌کم از شکل7 به 8 تبدیل می‌شود.
20 فروردین 1396
انواع ریزش مو و نحوه درمان آن
ریزش مو در میان تمام انسان‌ها به درجاتی اتفاق می‌افتد و اگر‌چه این روند تا میزان زیادی فیزیولوژیک تلقی می‌شود، ولی به علت نقش قابل‌توجهی که مو در زیبایی انسان و در روابط وی بازی می‌کند، غالبا باعث می‌شود افراد در جست‌وجوی درمان این روند طبیعی برآیند.
14 فروردین 1396
لیزر مونالیزا
بیمارانی که تحت لیزر مونالیزا تاچ قرار می‌گیرند، از استرس و فشارهای ناشی از بد فرمی واژن، دردناک شدن مقاربت جنسی، آتروفی واژن، خارش، خشکی، سوزش و عفونت‌های دستگاه تناسلی رهایی پیدا می‌کنند.
1 فروردین 1396
چطور پوستمان را جوان و سالم نگه داریم
اگر پوستی سالم داشته باشید نشانه ای از این است که همه چیزخوب است از تغذیه درست و ورزش های منظم تا خوابیدن و ..
25 اسفند 1395
خودتان پوستتان را با کیوی براق کنید
دفعه ی دیگر که یک نفر بهتان گفت خیلی خرج داره تا زیبا بشوید ، بهشان بگید که سبد میوه هایشان را چک کنید! راز زیبایی آن داخل است.
صفحه 1 از 19

تخفیف های ویژه