ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
مرتب سازی
select
جستجو
16 دی 1395
اشتباه عمده بعد از فعالیت بدنی
تمام کسانی که قصد دارند از فواید ورزش و فعالیت بدنی بهره مند شوند، ناچارند که 7 اشتباه عمده بخصوص بعد از انجام فعالیت بدنی را کنار بگذارند:
3 آبان 1395
تقویت و بزرگ کردن ماهیچه های سینه
بسیاری از تمرینات ورزشی برای تقویت ماهیچه های بدن قابلیت اجرا در منزل را دارند و هر کسی میتواند با حداقل امکانات این تمرینات را انجام داده و به حفظ تندرستی در خود کمک کند
29 شهریور 1395
علت عرق کردن در ورزش چیست؟
علت عرق کردن در ورزش کاهش دمای افزایش یافته بدن ناشی از فعالیت ورزشی است.
24 مرداد 1395
بهترین تمرینات را برای شکل بدنی تان بشناسید
حتما” شما هم راجب به انواع شکل بدن و ویژگی های آن ها چیزهای شنیده اید. مانند شکل بدن سیب یا گلابی و اطلاعاتی در خصوص نحوه توزیع چربی در این نوع شکل ها.
24 تیر 1395
کاردیو چیست
اگر می‌خواهید سریع‌تر و زودتر چربی بدنتان را از دست دهید، کاردیوی شدید بهترین نوع کاردیو برای شماست. زیرا برای انجام آن به زمان کمتری نیاز دارید و در طول روز نیز کالری کلی بیشتری می‌سوزانید.
23 دی 1394
اسکیت روی یخ يا پاتيناژ
حرکت بر روی یخ با استفاده از کفش‌های اسکیت یخ است و می‌تواند به منظور حمل و نقل، سرگرمی و یا به عنوان ورزش صورت پذبرد
12 آذر 1394
دِرِساژ (dressage)
درساژ، مادر ورزشهای‌ سوارکاری‌ است‌ و اگر به‌ آن‌ بها داده‌ نشود و اسب‌ به‌ درستی‌ تربیت‌ نشود هیچگاه‌ قادر نیست‌ از تمام‌ توان‌ برای‌ اجرای‌ حرکتهایش‌ بهره‌ بگیرد.
4 آذر 1394
زومبا چیست؟
کمتر کسی وجود دارد که داشتــن اندامــی زیبا و ورزیده را نپســندد و یا حتــی اگر در برخورداری از آن تلاشــی نکرده است.
2 آذر 1394
ورزش های زمستانی
در این بخش انواع ورزش های زمستانی و تعریف مختصری درباره هر ورزش را برای شما عزیزان قرار داده ایم امیدواریم از خواندن این مطالب پریتی میکرز لذت ببرید.
2 آذر 1394
ایزی لاین چیست؟
علم نوین ورزش ، امروزه در پی راه حلهایی اصولی است که در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین نتایج را بدور از هرگونه ریسک و آسیب احتمالی به کاربران ارائه نماید. در این مسیر هر روز شاهد تبلور دانش و تکنولوژی در قالب تجهیزات جدید ورزشی هستیم که سیستم ایزی لاین ( EASY LINE ) یکی از آنهاست.
صفحه 1 از 2

تخفیف های ویژه