ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
مرتب سازی
select
جستجو
4 بهمن 1396
10 نکته زیبایی برای مردان
این کاملا درست است است که فقط خانم ها به نکات زیبایی نیاز ندارند و گاهی ممکن است آقایون کار هایی که برای زیبایی آنها درست نیست را انجام دهند.در این مقاله به چند نکته زیبایی در رابطه با آقایان میپردازیم.
2 بهمن 1396
۱۵ نکته درباره زیبایی که خانم‌ها باید بدانند
زیبا بودن و زیبا به‌نظر رسیدن خواسته‌ی مشترک تمام خانم‌هاست. برای همین در این مقاله راهکارهای ویژه‌ای را به شما پیشنهاد می‌کنیم تا با کمک این راهکارها و با صرف کمترین وقت و هزینه‌، زیبا و جذاب به‌نظر برسید.
7 تیر 1396
نکات زیبایی با مواد طبیعی
با چند نوع مواد طبیعی بسیار راحت در خانه می توانیم مراقبت از پوست و مویمان بکنیم.
7 تیر 1395
خشکی لب های خود را درمان کنید
اگر لبها را در طول فصل زمستان به حال خود رها کنیم به طرز دردناکی ترک خورده و حتی گاهی استفاده از کرم های لب نیز در بهبود آنها موثر نیست. این تجربه دردناک را می توان به سادگی با استفاده از درمان های خانگی که مواد مورد نیاز آن به احتمال زیاد در خانه موجود است، درمان کرد.
4 اسفند 1394
به تاریخ انقضای لوازم آرایش توجه کنید!
هر لوازم آرایشی تاریخ انقضایی دارد که معمولا بر روی تیوپ آن درج شده است. البته جدای از آن در بیشتر محصولات آرایشی یک تاریخ انقضای دیگری نیز درج می شود که مبنی بر مدت زمان استفاده از محصول پس از بازشدن در آن است. در این مقاله پریتی میکرز یک نمودار از زمانی که ما باید آن ها را دور بریزیم آمده است.
7 آبان 1394
چطور لبخندی سالم و زیبا داشته باشیم؟
خیلی سریع خمیر دندانتان را بردارید و برچسب روی آن را بخوانید. اگر شما مانند اکثر مصرف کنندگان امروزی باشید، به احتمال زیاد، «سفید کنندگی» در بین ویژگی های برجسته ی آن قرار دارد و در حالیکه هیچکس نمی تواند انکار کند که دندانهای سفید جذاب هستند، اما آنها لزوما با سلامت دندان ارتباطی ندارند.
25 مرداد 1394
مضرات خوابیدن با آرایش
یک سوم زنان حداقل 2 بار در هفته فراموش می‌کنند قبل از خواب آرایش خود را پاک کنند. شاید عوارض خوابیدن با آرایش در جوانی خود را روی پوست نشان ندهد اما در میانسالی زنانی که در جوانی چنین عادتی داشته‌اند پوستی به نسبت چروکیده‌تر از همسالان خود خواهند داشت.
31 تیر 1394
حفاظت ازچشم های زیبا
شاید برای‌تان عجیب باشد اگر بدانید خستگی چشم‌ و رسیدگی نکردن به آن یکی از دلایلی است که به مرور زمان می‌تواند موجب بروز چین و چروک در اطراف چشم شود و زیبایی چشمان‌تان را تحت تاثیر خود قرار دهد.
14 تیر 1394
تشخیص بیماری با توجه به تک تک اعضا صورت
از آنجا که صورت شما آینه ی سلامت و یا بیماری ها داخلی شماست با نگاه به صورت خود می توانید از مشکلات درونی بدن خود مطلع شوید.
14 تیر 1394
لب شما آینه سلامتی شماست
لب ها آینه ای از سلامت عمومی بدن هستند. در این قسمت از صورت علائمی بروز می کند که فاش کننده ی اختلالاتی در بدن است .
صفحه 1 از 2

تخفیف های ویژه