ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
مرتب سازی
select
جستجو
7 تیر 1396
نکات زیبایی با مواد طبیعی
با چند نوع مواد طبیعی بسیار راحت در خانه می توانیم مراقبت از پوست و مویمان بکنیم.
7 تیر 1395
خشکی لب های خود را درمان کنید
اگر لبها را در طول فصل زمستان به حال خود رها کنیم به طرز دردناکی ترک خورده و حتی گاهی استفاده از کرم های لب نیز در بهبود آنها موثر نیست. این تجربه دردناک را می توان به سادگی با استفاده از درمان های خانگی که مواد مورد نیاز آن به احتمال زیاد در خانه موجود است، درمان کرد.
4 اسفند 1394
به تاریخ انقضای لوازم آرایش توجه کنید!
هر لوازم آرایشی تاریخ انقضایی دارد که معمولا بر روی تیوپ آن درج شده است. البته جدای از آن در بیشتر محصولات آرایشی یک تاریخ انقضای دیگری نیز درج می شود که مبنی بر مدت زمان استفاده از محصول پس از بازشدن در آن است. در این مقاله پریتی میکرز یک نمودار از زمانی که ما باید آن ها را دور بریزیم آمده است.
7 آبان 1394
چطور لبخندی سالم و زیبا داشته باشیم؟
خیلی سریع خمیر دندانتان را بردارید و برچسب روی آن را بخوانید. اگر شما مانند اکثر مصرف کنندگان امروزی باشید، به احتمال زیاد، «سفید کنندگی» در بین ویژگی های برجسته ی آن قرار دارد و در حالیکه هیچکس نمی تواند انکار کند که دندانهای سفید جذاب هستند، اما آنها لزوما با سلامت دندان ارتباطی ندارند.
25 مرداد 1394
مضرات خوابیدن با آرایش
یک سوم زنان حداقل 2 بار در هفته فراموش می‌کنند قبل از خواب آرایش خود را پاک کنند. شاید عوارض خوابیدن با آرایش در جوانی خود را روی پوست نشان ندهد اما در میانسالی زنانی که در جوانی چنین عادتی داشته‌اند پوستی به نسبت چروکیده‌تر از همسالان خود خواهند داشت.
31 تیر 1394
حفاظت ازچشم های زیبا
شاید برای‌تان عجیب باشد اگر بدانید خستگی چشم‌ و رسیدگی نکردن به آن یکی از دلایلی است که به مرور زمان می‌تواند موجب بروز چین و چروک در اطراف چشم شود و زیبایی چشمان‌تان را تحت تاثیر خود قرار دهد.
14 تیر 1394
تشخیص بیماری با توجه به تک تک اعضا صورت
از آنجا که صورت شما آینه ی سلامت و یا بیماری ها داخلی شماست با نگاه به صورت خود می توانید از مشکلات درونی بدن خود مطلع شوید.
14 تیر 1394
لب شما آینه سلامتی شماست
لب ها آینه ای از سلامت عمومی بدن هستند. در این قسمت از صورت علائمی بروز می کند که فاش کننده ی اختلالاتی در بدن است .
6 تیر 1394
حفظ سلامتي پوست با تغذيه مناسب
با توجه به اينکه پوست مانند يک سد حفاظتي براي بدن عمل مي کند، بايستي با رعايت يک برنامه غذايي مناسب اين سد حفاظتي را تقويت کنيد.مهمترین و شایع ترین علت شلی و چروک زودرس پوست رژیم های غذایی نامناسب می باشد.
6 تیر 1394
اثرات مخرب سیگار بر زیبایی
مصرف سیگار علاوه بر اثرات تهدید کننده بر ارگان‌های داخلی از جمله قلب و ریه، با تاثیر بر پوست منجر به پیری زودرس پوست شده و همین امر سبب کاهش کیفیت زندگی می‌شود. در مجموع این تاثیرات می‌توانند هشداری برای خطرات شدیدتر و تهدیدکننده حیات باشند.
صفحه 1 از 2

تخفیف های ویژه