ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
16 مرداد 1396
لوازم آرایشی مضر
حقایقی که باید در مورد خطرات لوازم آرایشی بدانید

 ماسک صورت

وقتی شما لکه های خود را می پوشانید ، یاحمام آفتاب میگیرید ،یا موهایتان را صاف میکنید ، شما از یک لیست پر از محصولات مختلف استفاده مینمایید . ولی آیا ترکیباتی که مصرف می کنید ایمن هستند ؟ سرفصلهایی از ترکیبات زیبایی که باید از آن اجتناب کنیدرا در این پست پریتی میکرز برایتان آورده ایم .

صاف کردن مو با  کراتین

کراتین مو

موهای کراتینی براق و ابریشمی و صاف و بدون پرش به نظر می آیند . این مواد صافی کراتین اغلب رویش نوشته که بدون فرمالدئید هستند، ولی درمعرض طولانی قرار گرفتن فرمالدئید میتواند باعث ایجاد سرطان بشود . اگر شماهرچند ماه یکبارموهایتان را صاف کنید، آرایشگرتان درمعرض ریسک سرطان قرارمیگیرد.

نرم کننده و اتو مو

اتو کشیدن مو

نرم کننده ها شاید الکتریسیته موی شما رابگیرند و شاید نتیجه ی آن فقط تا شامپو بعدیموباقی بماند ، ولی اتو مو باعث می شود زینک از سطح مو برداشته بشود. استفاده از سشوار شاید نتیجه ای مثل اتو مو نداشته باشد،ولی با یک سری تکنیک ومحصولات مراقبتی ازموآرایشگرمیتواندهمان نتیجه را برای شما بگیرد.

رنگ کردن دائمی مو


محققان در این مورد کهرنگ مو باعث ایجاد سرطان بشود باهم تداخل نظردارند.برخی میگویندخانم ها سرطان خون وغددلنفاوی می گیرنداگرازرنگ موهای دائمی استفاده نمایند مخصوصا رنگ های تیره تر . ولی مطالعات نشان داده که ریسکی نداردو تحقیقاتنشانداده که بین سرطان سینه ورنگ کردن موهاهیچ ارتباطی وجودندارد.حتی شواهدی وجودندارد که رنگ مو بارداری راتهدیدکند فقط پیشنهادمی شودکه تا سه ماهه ی دوم صبر بشود.

رنگ موهای گیاهی

رنگ موهای گیاهی مثل هنا و رنگهای گیاهی ، میتواند رنگ مورا تغییر بدهدبدون اینکه آسیب شیمیایی بزند.یک راه جایگزین هم این است که با فویل هایلایت دربیاریم تا مواد شیمیایی به کف سرمان نخورد.

لنزهای چشمی

لنزهای چشمی

اگر فکرمیکنید که رنگ طبیعی چشمانتان زیبا نیست و می خواهید گاهی تغییرش بدهید حتما بایداز یک پزشک متخصص درخواست لنز کنید با توجه به نمره ی چشمتان لنز بگیرید .فقط لنزی را بخرید که دکتر نسخه ی آن را داده تا از آسیب های چشمی اجتناب بشود.

سرم های مژه ای تجویز شده

سرم مژه

لاتیس یک داروی تجویزی که به طور موقتی مژهها را بلند می کند . شما هر روزسرمراروی مژه های بالایی می زنید و بعد 4 ماه نتیجه اش را میبینید. شایدشما از مژه هایتان خیلی خوشتان بیاید ولیباید در مورد عوارض جانبی آن هم بدانید.شاید پوست اطراف چشم را تیره کند

اکستنشن مژه

اکستنشن مژه

اکستنشن مژه شاید مژه های شما را بلند و زیبا بکند ولی چسبش ممکن است پلک را حساس کند و باعث واکنش آلرژیک بشود

لیزر پوست


لیزر برای برداشتن لایه یسظحی پوست که ازیک نوع  لیزر خاص استفاده می شود . اینکا ررا متخصص پوست انجام می دهد و لکه های پیری را کممی کند ودیگر نیازی نیست در مدت زمانی طولانی از مواد شیمیایی استفاده نمایید . فقط روال کار هزینه بر است ودرد دار است

منبع: http://www.webmd.com/beauty/ss/slideshow-truth-about-beauty-product-dangers

نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه