ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
مرتب سازی
select
جستجو
13 دی 1395
استقبال سال جدید با کلکسیون رنگی گوچی
حتما درخت کریسمس را دیده اید. درخت کاجی که با گوی های کوچک براق و رنگی، با نوارهای طلایی و نقره ای، با آویزهای ستاره و برف، تزیین می شود و جشنی از نور و رنگ برپا می کند.
11 دی 1395
این لباس ها به بدن خانم ها آسیب می رسانند
آشنایی با لباس ها و اکسسوری هایی که برای تان مضرند!
11 دی 1395
تیپ به رنگ سال 2017
امسال، برخلاف سالهای دیگر، نه یک رنگ بلکه دو رنگ را به عنوان رنگ سال 2017 انتخاب کردند. سبز و آبی دو رنگی است که شرکت پانتون آنها را به عنوان رنگ سال برگزیده است.
13 آذر 1395
مدل مو با دستمال سر
مدل مو یکی از چیزهایی است که می تواند ظاهر شما را از این رو به آن رو کند. یکی از خلاقیت هایی که می توانید به مدل موهایتان بدهید، با دستمال سر یا حتی یک روبان ساده است.
13 مهر 1395
راهنمایی افراد سایز بزرگ برای خریدلباس
این مطلب افرادی که سایز بزرگ هستند و معمولا برای خرید لباس دچار مشکل میشوند و نمیدانند چه لباسی مناسب آنها است راهنمایی میکند.
1 شهریور 1395
ست لباس برای تابستان
ست کردن لباس می تواند تبدیل به یک معضل شود از آن جهت که در انتخاب لباس، نه تنها بحث زیبایی بلکه بحث راحتی نیز اهمیت می یابد، به خصوص در روزهای گرم تابستان که تنوع لباس ها و اکسسوری ها بسیار زیاد است.
20 مرداد 1395
چه نوع تیپ بدنی دارید؟
اکتومرف، مزومرف یا اندومرف؟
15 تیر 1395
کفش مناسب دویدن
برای دانستن اینکه چه نوع کفش مخصوص دویدنی می توانید بخرید و برای پای شما مناسب است، ابتدا باید بفهمید نوع پای شما چیست.با این مقاله پریتی میکرز همراه باشید.
6 تیر 1395
کالکشن لباس های تابستانی
اینکه رنگ ها را با هم ست کنیم و در هر فصل چه رنگی بپوشیم که خاص باشیم شاید سوال خیلی از همراهان پریتی میکرز باشد با ما همراه باشید تا زیبا باشید.
29 خرداد 1395
مدل ست لباس تابستانی دخترانه و زنانه
مدل ست لباس تابستانی دخترانه و زنانه تابستان نزدیک است. و الان زیاد زود نیست که برای خرید لباس های تابستانه برنامه ریزی کنیم. ما می خواهیم بهتان ایده داده و برای پوشیدن بهترین لباس راهنمایی تان کنیم.
صفحه 1 از 6

تخفیف های ویژه