ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
18 مهر 1396
پاشنه بلند بپوشم یا تخت؟
اگرنمی دانید کجاچه کفشی را بپوشید با این پست پریتی میکرز همراه شوید تا شما را راهنمایی کنیم .

کفش پاشنه بلند در مقابل کفش تخت

پاشنه کفش

همه ی ماهامی خواهیم که فوق العاده به نظر بیاییم ، و هیچی بیشتر از یک جفت کفش کمک نمی کند که هر کاری که می خواهیم بکنیم . کفش ها نه تنها که خیلی لازم اند بلکه یکجور اکسسوری هم هستند .

از آنجایی که ما خیلی راه می رویم باید کفش های درستی را انتخاب کنیم . در اینجا به شما میگوییم که چه پاشنه ای برای چه مراسمی مناسب است.

روزهای تعطیل

با توجه به کسیکه با او به تفریح می روید و متناسب با قد او کفش بپوشید ، اگر قد همسرتان اندازه شما است کفش تخت بپوشیدولی کفشی که هنوز هم زیبایی خودش را داشته باشد کمی چرمدر آن کار شده باشد یا چیزهایی که روی آن برق بزند اگر دوست دارید .

تولد بچه ها

در این جور مراسم چون همش به دنبال بچه هایید اصلا پاشنه بلند به کارتان نمی آید، در این نوع مراسم یک صندل زیبا ویک کفش روفرشی خوب کافی است .

تفریحات جنگلی (مهمانی هایی که بیروناز خانه برگزار می شود و غذا هم بیرون پخته می شود)

حتما که به کفش تخت نیاز دارید . آن ها خیلی راحت اند

مصاحبه کاری

خانم ها این موقعیتی است که می توانید تاثیر گذار باشید ، پس کفش های کلاسیک با پاشنه باریک بپوشید ،چون بهتر به نظر خواهید آمد .

اگرشما در جمع دوستانی هستیدکه قدشان طوری است که باید همیشه به آنها از بالا نگاهکنیدکفش تخت انخاب کنید . مهمترین نکته این است که کفشی را انتخاب کنید که پایتان را اذیت نکند .

این نکته را در خاطر داشته باشیدکه پوشیدن کفش های پاشنه بلند برای یک مدت زمان طولانی و پوشیدن مکرر آن باعث ایجاد رگ های واریسی میگردد

rewardme

نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه