ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
3 دی 1396
لباس های مناسب زمستان
زمستان فقط آب و هوای سرد نیست بلکه زمانی است که می توانید لباس های عالی و اکسسوری های مختلفی استفاده کنید

بیشتر مردم زمستان را برای ماندن در خانه و خوابیدن در پتو و جای گرم،خوردن غذای داغ و لذت بردن از آن دوست دارند اما اگر بخواهید به بیرون بروید چه؟باید لباسی را انتخاب کنید که در کنار زیبا بودن گرم نیز باشد.

شالگردن و دستمال گردن ها در عین زیبایی و داشتن رنگ های زیاد و مختلف روش های بستن مختلفی نیز دارد برای همین در زمستان بسیار کاربرد دارند روش های زیر را برای مدل های مختلف آن بخوانید.

۱-تک‌گره

تک گره

این مدل هم برای مردان و زنان مدلی ساده و شیک است.شالگردن را روی گردن بیاندازید به طوری که یک طرف آن بلند تر باشد و آنرا دوباره بر گردن بپیچید سپس سعی کنید هر دو طرف را برابر کنید. 

۲-مدل اروپایی

یک مدل کلاسیک که جنتلمن ها از آن استفاده می کنند،دو سر شالگردن را در یک دست و وسط آنرا در دست دیگر بگیرید روی گردن بیاندازید و دو سر آنرا درون گره بیاندازید.

۳-کافی است شال گردن را بر روی گردن بیاندازید و طرف بلندتر را پشت کمر بیاندازید.

کت و ژاکت

پوشیدن ژاکت تیپ را رسمی تر می کند و جنس ها مدل ها و رنگ های مختلفی دارند.

۱-پالتو بارانی

پالتو بارانی

کت های بارانی بسیار گرم هستند و استایلتان را بسیار شیک و رسمی می کند. 

۲-ژاکت های پف دار


در عین گرم بودن بسیار راحت هستند،نرم بودن،راحتی و جنس نرم ویژگی های این کت ها هستند که میتوانید به صورت روزانه از آنها استفاده کنید ولی ممکن است بزرگ به نظر بیاید.از یک کمربند زیبا استفاده کنید تا عالی به نظر بیاید.

۳-ژاکت های شنلی

پالتو شنلی

اگر ملاقات های زیاد روزانه دارید و دنبال مد و استایل هستید کت های شنلی بهترین گزینه برای شماست.این ژاکت ها با بوت و جین های اسلیم بسیار عالی میشوند.

rewardme.in

 

نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه