ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
16 مهر 1396
فرم بدن و لباس مرتبط با آن
انواع مختلف فرم بدن زنانه و لباسهای متناسب با نوع آن فرم بدن

چیزی که خیلی از خانم ها هنگام خرید لباس مدنظر قرارمی دهند این است که فکر می کنند نوع فرم بدن بر اساس قد است.درحالیکه نوع فرم بدن بستگی به ظاهر هندسی آن دارد . فرم بدن خانم ها را می شود در 5دسته بندی قرار داد.

انواع مختلف فرم بدنی خانم ها چه چیزهایی هستند؟

گلابی

لباس برای فرم بدن گلابی

در فرم بدنی گلابی شکل ، نیمه ی پایینی پهنتر ازنیمه ی باالایی است . خانم هایی که این نوع فرمبدنی را دارندکمر خوبی دارند و پایین تنه ی توپری را دارند . وقتی می خوااهند لباس بخرند باید چیزی بخرند که روی بالا تنه تمرکز داشته باشد نه روی پایین تنه ،یعنی توجه از روی ران ها باید برداشته بشود .

چه بپوشند: دامنهایی که از کمر تنگ و در پایین گشاد میشود، رنگ های تیره برای پایین تنه ، تاپ های رنگ روشن، یقه های مربعی، تاپ های یقه قایقی، پیراهن دکلته

ذوزنقه ای

لباس متناسب با فرم بدنی ذوذنقه

خانمهایی با این نوع فرم بدنی ، شانه های پهندارند و سینه های بزرگ ، که ازلحاظ سایزی از رانها و کمر بزرگتر به نظر می آید . این خانم ها بایدتوجه رابه سمت پاها بکشانند .

چه بپوشند: شلوارهای دم پا آزاد ، دامن های بلند ، لباسهای بالا کمری

مستطیلی

لباس برای فرم بدن مستطیل

در فرمبدنی مستطیلی عرض کل بدن ، مخصوصا سر شانه ها، ران و کمر اندازه هم و معمولا باریک است. بازوها و پاها خوب به نظر می آیند و هدف هر لباسی این است که یک مقدار انحنا به بدن بدهد.

چه بپوشند: تاپهای یقه باز ، کت های بلندبرای اینکه لاغرتر به نظر برسند ،تاپ هایی که طرح داارند ، گره دار یا گردنبند دار،پیراهن های پارچه توری ولباس های رنگی برای پایین تنه   .

سیب

 لباس با فرم بدن سیب

برای خانم هایی که فرم بدنی سیب مانند دارند ، ران ها باریک است ولی شانه ها و کمرشان پهن است. این خانم ها بایدبه پایین تنه یشان تمرکز وتوجه را برگردانند

چه بپوشند: تک رنگ، کمر بند در باریک ترین قسمت کمر،شلوار جین های بوت کات ودامن های مینی

ساعت شنی

لباس برای فرم بدنی ساعت شنی

فرم بدنی ساعت شنی به این ترتیب است که یک کمر وران باریک وشانه هایی که به یک نسبت اند. خانم هایی که این فرم بدنی را دارند می خواهند انحنای بدنشان را بیشتر نشان بدهند .

چه بپوشند : لباس های جذب، کمر بند، لباسهای شالی ، دامن های که ازکمربلندند ، برای پز دادن با ران هایتان میتواند شلوار جین های اسکینی بپوشید

rewardme

نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه