ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
25 اسفند 1396
اکسیژن درمانی صورت چگونه است
اکسیژن درمانی، روش درمانی است که میزان اکسیژن پوست را دوباره احیا می کند، چین و چروک را از بین می برد و به جوان سازی صورت کمک می کند.

تاریخچه اکسیژن تراپی پوست

اکسیژن درمانی 

ژوزف پریستلی، یکی از اولین افرادی بود که اکسیژن را به عنوان یک روش درمانی کشف کرد. با پیشرفت صنعت هوای تازه کمیاب شد و تأمین هوای تازه و با کیفیت جزء شرایط لوکس زندگی محسوب شد.
استفاده از اکسیژن هایپر بار(HBOT)به عنوان یک روش جدید است که برخی محققان در کاهش چروک از آن بهره گرفته اند واز آنجا که در مطالعات اندک انجام شده پاسخ مثبتی به همراه داشته مورد توجه دانشمندان قرار گرفته است. اکسیژن درمانی، روش درمانی است که میزان اکسیژن پوست را دوباره احیا می کند، چین و چروک را از بین می برد و به جوان سازی صورت کمک می کند.

براساس مقاله مروری که در سال 2014 در آمریکا در مجله BioMed چاپ شد,اثربخشی و مکانیسم احتمالی اکسیژن هایپر باریک بر جوانسازی پوست مورد بررسی قرار گرفت.دریافت منظم اکسیژن تراپی میتواند منجر به افزایش الاستیسیتی و تحریک تولید کلاژن، کاهش چروک صورت و خطوط ظریف پوست و بهبود تون پوستی شود.

اکسیژن تراپی چگونه انجام ی شود؟

 اکسیژن تراپی

در این روش که اکسیژن و نوعی سرم که متشکل از مرطوب کننده، ویتامین‌ها و آنتی‌اکسیدان‌هاست، با فشار به لایه‌های عمیق پوست تزریق می‌شود. این تزریق مستقیم، باعث جذب سریع‌تر و بهتر اکسیژن و سرم می‌شود و تاثیر زیادی در بهبود مشکلات پوستی، چین و چروک و... دارد.
قبل از انجام اکسیژن درمانی، صورت باید کاملا تمیز شود، تا هیچ گونه کثیفی و یا چرکی روی پوست نباشد. در مرحله بعدی، حباب اکسیژنی تنظیم می شود تا هیالورونیک اسید به لایه های عمقی پوست، تزریق شود. این مرحله، امکان نفوذ سریع سرم به پوست را فراهم می کند. در پایان، سرم به دست آمده از لایه های میانی و فوقانی، به پوست تزریق می شود تا فرآیند هیدراسیون کامل شود. بسته به نوع پوست و نیاز پوست، مخلوطی از آنتی اکسیدان ها، مواد گیاهی، و پپتیدها به این تزریق، اضافه می شوند. شفاف کننده های پوستی از جمله، آلفا آربوتین، و ویتامین C، برای پوست هایی با رنگدانه زیاد، و ضد التهاب ها جهت کاهش قرمزی، مورد استفاده قرار می گیرند. تمام این مراحل در حدود 30 دقیقه طول می کشد.

مزایای اکسیژن درمانی 

 اکسیژن درمانی صورت

1.درخشش پوست
 این روش باعث ایجاد درخششی بسیار جذاب و زیبا در پوست می‌شود که در همان ابتدای اکسیژن درمانی هم متوجه آن خواهید شد. حتی افرادی که دارای پوست حساس هستند هم می‌توانند این روش را امتحان کنند.
2. افزایش رطوبت در پوست
روش اکسیژن درمانی برای کسانی که از مشکل خشکی پوست رنج می‌برند، یک روش فوق‌لعاده ارزشمند است که به خوبی رطوبت و سطح PH پوست را تنظیم می‌کند.
3.ترمیم پوست
 با این روش می‌توان آسیب‌های ناشی از تابش نور خورشید را ترمیم کرد.
4.افزایش گردش خون
 اکسیژن باعث می‌شود سلول‌های مرده سطح پوست از بین بروند و گردش خون در پوست بسیار بهبود یابد.
5.درمان جوش و آکنه
 کسانی که مشکل جوش و آکنه دارند، بهتر است از این روش کمک بگیرند. آکنه که در اثر تجمع چربی، آلودگی و گرد و غبار در منافذ بسته پوست ایجاد می‌شود، با این روش به دلیل پاکسازی عمیق پوست از این عوامل و همچنین کوچک کردن منافذ، تا حد زیادی درمان می‌شود و حتی اسکارهای ناشی از آن هم می‌تواند که تا حد زیادی برطرف گردد.
6.کاهش چین و چروک صورت
 اکسیژن باعث زیبایی و جوانی صورت می‌شود. این عنصر به مبارزه با رادیکال‌های آزاد موجود در پوست که مسئول پیری هستند، می‌پردازد که در اثر این مبارزه، کلاژن در پوست تولید می‌شود و باعث سفت شدن طبیعی پوست می‌گردد و در نتیجه، چین و چروک، خطوط ریز و لکه های روشن را کاهش می‌دهد و پوست دوباره جوان می‌شود.
7.سم زدایی
 استرس و آلودگی در پوست باعث تولید سموم مخربی می‌شوند که اکسیژن درمانی می‌تواند این سموم را کاملا برطرف کند.


نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه