ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
13 اسفند 1394
مزوتراپی مو
. در مزوتراپی با تزریق انواع مواد تقویت‌کننده رشد مو به ویژه ویتامین‌های گروه c و b، ماینو‌کسیدیل ، جین‌سنگ، دارو‌هایی که باعث افزایش جریان خون می‌شوند و نیز هورمون (فقط در آقایان) تلاش می‌شود ریزش مو‌ها برطرف ‌شود و سپس موهای جدید برویند. در این روش به هیچ عنوان از کورتون استفاده نمی‌شود.

اثر مزوتراپی در درمان ریزش مو


برای درمان ریزش مو، از درماهیل (Dermaheal HL) استفاده می شود که شامل چهار نوع پپتید بیوممتیک طراحی شده برای تقویت و تحریک رشد مو، می باشد. مقادیر بسیار کوچکی از این محصول، در همه جای پوست سر و در پیاز مو ها تزریق می شوند. این عمل به افزایش گردش خون در پوست سر منجر شده و فولیکول موها را دوباره زنده می کند، بدین ترتیب ریشه ی مو ها تقویت شده و باعث رشد مو های ضخیم و پر پشت تری خواهد شد.

قبل از انجام این عمل، از مقداری پماد بی حس کننده به منظور کاهش ناراحتی استفاده می کنند و خود درمان شامل تزریقات کوچک و متعددی در کل پوست سر می باشد. پس از انجام تزریقات، پزشک برای حدود ۱۵ دقیقه پوست سر را ماساژ داده و سپس یک کمپرس گرم را حدود ۱۰ دقیقه روی آن می گذارد. پس از انجام درمان، از شما خواسته می شود که تا ۷ روز، در منزل سر خود را ماساژ دهید.

مراحل انجام مزوتراپی :

مزوتراپی مو

 قبل از آغاز جلسات مزوتراپي، پزشك معالج  قسمتهایی که نیاز به درمان و تزریق دارد را مشخص و علامت گذاري می كند. محدوده علامتگذاری با توجه به علت درمان علامتگذاری می شود. بطور مثال براي كاهش وزن عمومي، پزشك معالج بايد منطقه بزرگتري براي تزريق انتخاب كند تا چربيهاي موجود در تمام بدن شكسته و حل شوند . سپس محل های علامت گذاری شده با الكل ضدعفوني شده و بيمار بر روي تخت قرار ميگيرد. و آماده تزریق میشود. براي انجام اين تزريقات، از سوزنهايي بسيار كوتاه و نازك استفاده شده و داروهاي هوميوپاتيك (homeopathic) ، ويتامينها، مواد معدني و آمينو اسيده را دفعات در محل های مشخص شده تزریق میشوند.  بر خلاف جراحيهاي زيبايي، مزوتراپي بدون درد است و هيچ نيازي به پانسمانهاي سنگين يا كرستها و گنهاي مخصوص ندارد و شخص ميتواند بلافاصله پس از هر جلسه مزوتراپي به زندگي عادي خود بازگردد.

مزوتراپی روش درمانی دائمی‌ است؟


نه، این روش موقت است و بیمار باید چند بار برای درمان مراجعه کند. معمولا فواصل تزریق در نوبت‌های اول کوتاه‌تر و در نوبت‌های بعد، طولانی‌تر خواهد بود.

در مورد مزوتراپی مو هم زمانی که از محلول‌های مناسب برای تزریق استفاده شود، ریزش مو تا حد قابل‌توجهی کاهش پیدا می‌کند و حتی گاهی شاهد رشد مجدد مو هم خواهیم بود؛ اما در این مورد هم باید تزریق و درمان،‌ دنباله‌دار باشد.

ترکیب مواد تزریقی را خود پزشکان تهیه می‌کنند؟


پزشکان می‌توانند خودشان مواد مختلفی مانند ویتامین‌ها و داروها را با یکدیگر ترکیب کنند، اما تهیه ترکیب‌های آماده، دردسر ترکیب داروها را از بین می‌برد و احتمال آلوده شدن میکروبی ترکیب هم به حداقل می‌رسد. این کار برای پزشک و بیمار از نظر بهداشتی و سلامت، بهتر و ساده‌تر است.

هزینه مزوتراپی :

مزوتراپی

هزینه مزوتراپی به دو عامل اساسی علاوه بر تجربه پزشک وابسته است .
اول : نوع و مقدار دارویی که استفاده می شود .
دوم : تکنولوژی تزریق دارو .
نکته مهم ۱ : در مزوتراپی ریزش موی مردانه داروی مزوتراپی حتماً بایستی حاوی فینیاستراید باشد .
نکته مهم ۲ : مزوتراپی روشی است برای کنترل ریزش مو در کسانیکه هنوز مو دارند .
نکته مهم ۳ : خانمها یی که دچار ریزش موی مردانه می باشند و مزوتراپی با فیناستراید را انجام می دهند و در سن باروری هستند بایستی ۶-۳ ماه قبل از قبل از بارداری پزشک خود را از تصمیم به بارداری مطلع سازند

 مشاهده تغییرات

مسو تراپی

از جلسه سوم تغییرات به صورت محسوس‌تری مشاهده می‌شوند و معمولاً بعد از سه ماه نتیجه مشخصی حاصل می‌شود. در ابتدا رویش مو‌ها به صورت کم و نازک به ویژه در شقیقه‌ها قابل مشاهده است و کم‌کم ساقه این مو‌ها کلفت و تیره‌تر می‌شود.

 

نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه