ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
13 مرداد 1396
غذاهایی برای داشتن موهای سالم

سالمون برای داشتن موهایی براق


ماهی هایی مثل سالمون ، ساردین ، اسیدهای چرب امگا 3 دارند . بدن نمیتواند این اسیدهای چرب امگا 3 رابسازد ، پسشما بایدآن را از طریق غذا ومکمل ها دریافت کنید .آنها کمک میکندکه شما در مقابل بیماریها محافظت بشوید ، ولی بدن شما هم به آنها برای رویش مو و براق نگهداشتن مو نیاز دارد .

با ماست یونانی بزرگ بشوید


ماست یونانی حاوی پروتئین است، ماست یونانی محتویاتی دارد که باعث میشود جریان خون به سمت سربیشتربشودوکمکبه رویش موها بشود.ویتامین ب5 موجود در آن کمک می کند که مو نریزد وموخره نگیرید. اگرمحصولات مراقبتی پوست وموی خود را ببینید متوجه میشوید که ویتامین ب5 از ترکیبات آن است.

اسفناج برای جلوگیری از شکنندگی مو


مثل خیلی از سبزیجات برگ سبز، اسفناج سرشار از مواد مغذی است. هزاران ویتامین آ، آهن، بتا  کارتن،فولات، ویتامین ث دارد. همه ی اینها برای داشتن موهای سالم عالی است.آنها موها رامرطوب نگه می دارد ، و دیگر موها شکننده نمی شود .اگر می خواهید اسفناج را با چیزی ترکیب کنید بهترین گزینه کلم است.

سرلاک غنی شده از آهن برای جلوگیری از ریزش مو


کمبود آهن باعث ریزش مومیشود . ولی شما این مواد مغذی را می توانید در یک سرلاک، غلات،پاستا،سویا،عدسی بگنجانید . گوشتهایی مثل جگر ، سرشار از این مواد هستند .صدف و سبزیحات برگ سبز هم همینطور.

گوشت ماکیان برای ضخیم کردن مو


وقتی شما به اندازه کافی پروتئین دریافت نکنید ، رشد مومتوقف میشود . از آنجاییکه رشدمو متوقف میشود وموهای قدیمی می ریزد ، شما موهایتان می ریزد.برای اینکه از گوشت پروتئین دریافت کنید ،گوشت مرغ وبوقلمون گزینه خوبی است،چونچربی اشباع شده کمتری دارد.

دارچین برای افزایش گردش خون


این نوع ادویه جات را روی نان جو ، نان تست، قهوه بریزید . باعث می شود ،جریان خون بیشتر بشود و اینطوری اکسیژن وموادمغذی به فولیکول مو بهتر می رسد.

تخم مرغ برای رویش مو

تخم مرغ برای  مو

پروتئین و آهن بدن شما تامین می شودوقتی تخممرغ می خورید . تخم مرغ سرشار از ویتامین ب می باشدکه به آن بیوتین می گویند و کمک به رویش مو می کنتد. اگرکمبود ویتامین داشته باشید ، موهایتان می ریزد.بیوتین همچنین به تقویت ناخن های شکننده کمک می کند.

نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه