ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
مرتب سازی
select
جستجو
3 بهمن 1395
دهان شما چه چیزهایی درباره سلامتتان می گوید؟
اگر می‌خواهید از بیماری‌های قلبی پیشگیری کنید، سری به دهانتان بزنید
2 بهمن 1395
نفس خوشبو با چند خوراکی
اگر به سیر علاقمند هستید، برای مقابله با بوی ناخوشایند آن می توانید خوردن یک سیب خام را مد نظر قرار دهید. سیب خام بوی دهان پس از خوردن سیر را خنثی می کن
15 مهر 1395
عصب کشی دندان چه زمانی لازم است؟
عصب کشی دندان که همان درمان کانال ریشه است مانند هر نوع مراقبت و اقدام زمان مناسبی دارد که زودتر و دیرتر انجام شدن ان می تواند سلامت دندان ها را به خطر بیاندازد.
14 مهر 1395
تغییر در دهان و دندان نشان دهنده چیست؟
اضافه و یا کاهش کردن وزن تاثیر مستقیمی روی سلامت دهان و دندان به خصوص لثه های افراد می گذارد و این امر موجب تخریب هرچه سریع تر آنان می شود.
11 مهر 1395
تغذیه مناسب برای سلامت دندان ها
داشتن دندان هایی محکم و سالم بخشی مهم از سلامت بدن است که با رعایت نکات تغذیه ای و زفتارهای بهداشتی درست می توان به آن رسید.
27 بهمن 1394
چگونه دندان هایی سفید داشته باشید؟
یکی از اولین قسمت های چهره که توجه مردم را به خودش جلب می کند دندانها هستند.
9 بهمن 1394
جراحی و کشیدن دندان عقل نهفته
دندان های عقل، آخرین دندان هایی هستند که در بین 17 تا 21 سالگی در می آیند ، اغلب فضای کمی در دهان برای آنها باقی می ماند.
21 دی 1394
تشخیص پوسیدگی دندان
پوسیدگی یک فرایند دینامیک و اساس و پایه ی آن بر از میان رفتن مواد معدنی دندان است. بنابراین هدف از تمامی روش های تشخیص پوسیدگی تعیین میزان از دست رفتن مواد معدنی است.
17 دی 1394
مسواک زدن و نخ دندان کشیدن
بسیاری از افراد، دغدغه اصلیشان این است که چرا با وجود اینکه هم از مسواک و هم نخ دندان استفاده میکنند، باز هم دچار پوسیدگیهای مکرر و یا تشکیل جرم در دندانهایشان میشوند؟ در پاسخ باید گفت که یکی از دلایل میتواند عدم مسواک زدن صحیح و یا عدم استفاده از نخ دندان باشد.
16 آبان 1394
7 ماده ای که باعث زردی دندان می شود
با گذر زمان رنگ سفید دندان‌ها تغییر کرده و رو به زردی می‌رود؛ اما متأسفانه برخی مواد غذایی نیز هستند که زیاده ‌روی در مصرف آن‌ها باعث زردی زودهنگام دندان ها می‌شوند. به خاطر اینکه حاوی ترکیباتی هستند که باعث ایجاد لکه در دندان‌ها شده و به مینای سفید آن‌ها آسیب می‌ رسانند.

تخفیف های ویژه