ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
20 دی 1396
سفت کردن پوست بعد از دوران حاملگی
هر مادری بعد از دوران حاملگی با شل شدن پوست مواجه میشود.شل بودن پوست برای خانم ها که می خواهند دوباره مثل قبل بدنی خوش فرم داشته باشند عذاب آور است.

در کنار لذت های فراوان بعد از به دنیا آمدن فرزند مشکلاتی نیز برای مادران ایجاد میشود. با این روش می توانید پوست خود را سفت کنید.

چطور پوستمان را بعد از زایمان سفت کنیم

1.کم کردن تدریجی وزن:

کاهش تدریجی وزن

برای کم کردن وزن خود بعد از دوران حاملگی باید این کار را به تدریج انجام دهید.کم کردن سریع وزن می تواند پوستتان را بد تر شل کند و باعث سوختن عضلات میشوند.سعی کنیدهفته ایی 1تا2 پوند وزن کم کنید.

2.راه رفتن

تاثیر راه رفتن بر سفت شدن پوست

برای کم کردن وزن فعالیت بسیار مهم است اما رفتن به باشگاه نیز به علت نوزاد امکان پذیر نیست.اما شما می توانید با نیم ساعت راه رفتن در روز به میزان 150 کالری بسوزانید.بهتر است در ابتدا از روزی 20 دقیقه شروع کنید و آرام آرام آنرا زیاد تر کنید.

3.شیر دادن به نوازاد

شیر دادن و سفت کردنپوست

علاوه بر اینکه برای نوزاد بسیار مفید است همچنین به شما کمک می کند تا کالری کم کنید.زمانی که به نوزاد شیر می دهید کالری بدنتان کم میشود و به شیر اضافه میشود.

4.نوشیدن آب بیشتر

آب وتاثیر آن بر پوست

کم بود آّب باعث خشک شدن پوست بدن می شود بنابراین سعی کنید روزانه آب بیشتری بنوشید.و در کنار آن به پوست بدنتان لوسیون بمالید.

5.ماساژ دادن با روغن

 سفت کردن پوست

ماساژ دادن بسیار تاثیر گذار است و می توانید از روغن نارگیل و یا روغن زیتون استفاده کنید.

نارگیل و زیتون باعث میشوند ترک های ناشی از کشیدگی پوست از بین برود.ابتدا مقداری روغن زیتون یا نارگیل ولرم را بر دستانتان ریخته و آنهارا به هم بمالید سپس به مدت 15 دقیقه پوست خود را با دستانتان ماساژ دهید این کار به گردش خون کمک میکند و برای بازسازی سلول ها موثر است.این کار را روزی 2-3 بار انجام دهید.

6.استفاده ازکیسه های حمام

سفتکردن پوست با کیسه کشیدن

لیف زدن نقش مهمی در از بین بردن سلول های مرده ی پوست و افزایش جریان خون در زیر پوست دارد.همچنین می توانید به جای صابون دستورالعمل زیر را دنبال کنید:2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل را به همراه یک قاشق غذاخوری شکر قهوه ایی و عسل مخلوط کنید و از آن به جای شامپو بدن استفاده کنید.

top10homeremedies

نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه