ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
26 دی 1396
از بین بردن ورم پیشانی
روش های خانگی پرتی میکرز برای از بین بردن تورم

حتی اگر ورم موجود در زخم پیشانی درد نداشته باشد می تواند نگرانی زیادی برای ظاهر شما ایجاد کند.


1-کمپرس آّب سرد

به محض اینکه دچار ضربه شدید و سرتان باد کرد سریعا یک کمپرس یخ روی آن قرار دهید.یخ باعث کم شدن گردش خون و در نتیجه درد میشود و باعث بهبودی هرچه سریع تر میشود.

ورم پیشانی

برای اینکار ابتدا چند تکه یخ را درحوله قرار دهید و بپیچید،آن را به مدت 1 دقیقه روی آن قرار دهید و بعد از 5 دقیقه دوباره آن را تکرا کنید و اینکار را چندین بار در روز انجام دهید.هیچگاه یخ را مستقیما روی پوست قرار ندهید.

2-بخار

ورم پیشانی

بخار راه راهکار دیگری برای از بین بردن ورم پیشانی است.آب جوش را در یک کاسه ی نسبتا بزرگ بریزید،یک حوله بر روی سر بیاندازید و به مدت 10 تا 15 دقیقه اجازه دهید بخار به پوستتان بخورد و در نهایت صورتتان را با کرمی مرطوب کننده چرب کنید.این کا را روزی یک بار انجام دهید.

3-سفیده تخم مرغ

ورم پیشانی

استفاده از ماسک سفیده تخم مرغ بسیار موثر است و شامل مقدار زیادی ویتامین A  است.

ابتدا یک سفیده تخم مرغ را خوب هم بزنید نصف آب لیمو را در آن بریزید و مخلوط را بر روی پیشانی بمالید یک لایه دستمال کاغذی بر روی آن بچسبانید و بر روی آن دوباره مخلوط را بمالید اجازه دهید تا ماسک کاملا خشک شود و در نهاین آن را از صورت جدا کنید و با  آب ولرم بشویید این کار را هفته ایی 1 بار انجام دهید. 

4-آب لیمو

ورم پیشانی

راه حل دیگر برای درمان و  از بین بردن ورم پیشانی لیمو است.اسید موجود در لیمو به کم شدن و درمان ورم کمک میکند.برای استفاده می توانید قبل از خواب چند قطره از آب آن به پیشانی بماید و صبح صورت خود را بشویید و یا می توانید 1 قاشق غذا خوری آب لیمو را با 1 قاشق چایی خوری پودر دارچین مخلوط کنید و آن را بر روی پیشانی بمالید.

5-سرکه سیب

ورم پیشانی

استفاده از سرکه سیب نیز میتواند به درمان ورم پیشانی کمک کند.برای استفاده مقداری از آن را با مخلوط کنید و بر روی پیشانی بمالید پس از 10 دقیقه صورت خود را با آب ولرم بشویید و این کار راه روزی یک بار انجام دهید.

 

 

top10homeremedies

 

 

نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه