ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
3 مرداد 1396
وینر سرامیکی یا کامپوزیتی
هر دو روش روکش لبخند زیبایی رابرای شما به ارمغان می آورد ! اگردنبال یک راه حل دائمی هستید که دندانهایتان زیبا شود وینرهای کامپوزیتی بهترین گزینه است .

آیا بین دندان هایتان فاصله دارید یا دندانهای کوچکی داریدکه می خواهید بزرگترش کنید ، یا لبه ی دندان هایتان شکسته ؟ وینر بهترین گزینه انتخابی شما است. وینرها ظاهر طبیعی تری دارند ، و وینرها برای یک دست کردن دندانها ، اصلاح تغییر رنگ دندان ها و فاصله بین دندان ها بهتر است .

هر دوی کامپوزیت و وینرهای سرامیکی به سطح دندانها می چسبند تا ظاهر لبخند شما را زیبا کنند . روکش های سرامیکی طول عمر بیشتری دارند ، و به همین دلیل از کامپوزیت گرانتر هستند .

وینرهای کامپوزیتی یک روزه کارگذاشته می شود و 4 تا 8 سال ماندگار است ، و نیاز به مراقبت و نگهداری هم دارد . اگر از وینرهای کامپوزیتی خوب نگهداری نشود نیازبه تراش پیدامی کند . هزینه وینرهای کامپوزیتی نصف هزینه روکش های سرامیکی است . روکش های سرامیکی عمر بیشتری دارند حدود 12 تا 25سال و اغلب کمتر نیاز به نگهداری دارند .

وینرهای کامپوزیتی

وینرهای کامپوزیتی

با روکش های کامپوزیتی ، رزین به لایه دندان می خورد تا زیبایی طبیعی را به شما بدهد . و یک مزیت خوب وینرهای کامپوزیتی این است که هر وقت بخواهید می توانید آن را بردارید و تعویضش کنید.

وینرهای سرامیکی


وینرهای سرامیکی با حذف یک لایه ی نازک از مینا دندان در ارتباط است و یکروکش چینی متناسب با دندان برای آن تراشیده میشود. زمانی از وینرهای سرامیکی استفادهمی شود که تغییر رنگ دندان ها ، یا بهم ریختگی دندانها زیاد باشد.

مزیت وینرهای سرامیکی این است که آنها جرم و لکه گیریش در مقایسه با وینرهای کامپوزیتی کم تر است . اگر شما قهوه خور یا چایی خور هستید ، وینرهای سرامیکی را انتخاب کنید .

مقایسه بین وینرهای کامپوزیتی و سرامیکی

کامپوزیت

از پلاستیک یا رزین ساخته شده

برای همین راحت جرم و لکه می گیرد

باید پلیش بشود تا خوب به نظر بیاید

آسیبش به دندان کمتر است

وینرهای سرامیکی

وینر سرامیکی

از همه روشهای طراحی لبخند زیبایی بیشتری دارد

لکه و جرم نمی گیرد

گران تر است وروش گذاشتن آن پیچیده تر است

طول عمر بیشتری دارد

منبع: http://www.evelynascoughdds.com/services/porcelain-and-composite-veneers/

نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه