ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
13 شهریور 1396
انواع فلزآلات روی دندان
راهنمای تصویری انواع فلزآلات روی دندان

براکت ها

براکت دندان

براکت ها برای ارتودنتیست ها اولین گزینه است که دندان ها را دریک خط هم راستا می کند . این براکتها می تواند از آهن ، سرامیک ، پلاستیک شفاف درست شده .برخی از آنهابه دندان می چسبدو برخی هم جداشدنی است .

دندان مصنوعی گذاری

دندان مصنوعی

از هر 4 نفر بالای 65 سال در آمریکا 1 نفر بی دندان است . دندان مصنوعی می تواند روی لثه قرار بگیرد یا به فک و لثه ایمپلنت بشود

تاج دندان

تاج دندان

تاج دندان برای پوشاندن دندان است . آن ها وقتی به کار می روند که دندانتان آسیب دیده ، ضعیف شده، رنگش تغییر کرده یا لازم است که بریج بشود . تاج دندان ، دندان را محکم می کند و ظاهر دندان را بهتر می کند .

روکش

وینر دندان

وینر یا روکش کل دندان ها با سرامیک روی دندان ها . برای مخفی کردن شکستگی دندان ، دندان های لک دار و برای پر کردن دندان های با فاصله مناسب است . شما نمی توانید آن رابردارید آن ها به شکل دائمی چسبیده اند.

بریج

بریج دندان

این فاصله دندانی را که به خاطر کشیده شدن یک دندن است را پر می کند .که با یک تاج دندان به دندن مجاور می چسبد . بریج را می توانیم برای پر کردن خلا دو دندان هم استفاده نماییم.

ایمپلنت

ایمپلنت

یک راه حل دیگر برای دندان افتاده ایمپلنت است .که به فک شما وصل میشود . یک پیچ تیتانیومی با عمل جراحی داخل فک جاسازی میشود و روی آن دندان یک تاج گذاشته میشود .

نگهدارنده فضا

نگهدارنده فضا

بیشتر در دندن بچه ها که دندان شیریشان را از دست دادند به کار می رود که جای آن دندن را تا زمانی که دندان های دائمی در بیاد نگه می دارد .

webmd

نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه