ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
مرتب سازی
select
جستجو
1 تیر 1396
از بین بردن لکه های پیری
روشهای خانگی برای از بین بردن لکه های پیری
23 خرداد 1396
دستورات خانگی برای رفع موهای زائد صورت
در پزشکی، رشد غیر طبیعی مو (روی صورت و بدن)خانم ها هیرسوتیم نامیده می شود. این طور دیده شده که اشخاصی که موهای مشکیدارند نسبت به افرادی که پیگمن های روشن تر و بلوند دارند بیشتر احتمال دارد مویزائدداشته باشند.
10 اردیبهشت 1396
کرم شب ساختگی از سیب
سیب غنی از ویتامین آ و ب و ث و بتا کاروتین ، اسید مالیک و آنتی اکسدانت است. این مواد غذایی کمک می کند که پوستی جوان تر و سالم تر داشته باشید.
6 اردیبهشت 1396
روش های غیر جراحی زیبایی پوست
حقایق چهره‌ها و تغییرات آن که به مرور رخ می‌دهد را آینه فاش می‌کند. ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که با نگاه کردن به آینه به یک باره نشانه‌های پیری را حس کرده باشید: چروک‌های ریز اطراف چشم یا لبها، لک‌های پیری و یا حتی افتادگی پوست.
4 اردیبهشت 1396
رفع سیاهی دور چشم
آیا شما هم دور و یا زیر چشمتان تیره و گاه سیاه است.تیرگی زیر چشم، یکی از مشکلات نسبتا شایعی است که باعث می‌شود برخی خانم‌ها و آقایان به مطب متخصصان پوست مراجعه کنند.علل معمول آن آلرژی، خستگی‌ یا متاسفانه ارثی است.
21 فروردین 1396
تاثیر ماساژ درمانی روی پوست چیست؟
افزایش جریان خون در سطح پوست موجب رسیدن مواد غذایی بیشتر به پوست می‌شود که این موضوع سبب تقویت پوست و مقابله بیشتر با بیماری‌های پوستی از طریق تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود.
20 فروردین 1396
لیفتینگ صورت بدون درد و خون‌ریزی!
در‌مورد جوانسازی بهتر است بدانید که صورت‌مان در زمان جوانی به شکل 7 است و با گذشت زمان و بروز علائم پیری فرم صورت تغییر پیدا کرده و کم‌کم از شکل7 به 8 تبدیل می‌شود.
14 فروردین 1396
لیزر مونالیزا
بیمارانی که تحت لیزر مونالیزا تاچ قرار می‌گیرند، از استرس و فشارهای ناشی از بد فرمی واژن، دردناک شدن مقاربت جنسی، آتروفی واژن، خارش، خشکی، سوزش و عفونت‌های دستگاه تناسلی رهایی پیدا می‌کنند.
25 اسفند 1395
خودتان پوستتان را با کیوی براق کنید
دفعه ی دیگر که یک نفر بهتان گفت خیلی خرج داره تا زیبا بشوید ، بهشان بگید که سبد میوه هایشان را چک کنید! راز زیبایی آن داخل است.
15 اسفند 1395
نکات لیزر درمانی برای رفع موهای زائد
هرچه پوست روشن تر و موها تیره و ضخیمتر باشند جوابدهی بهتر خواهد بود. البته رعایت فاصله بین جلسات و نکاتی که پزشک از بیمار می‌خواهد نیز نقش بسزایی دارد.
صفحه 1 از 7

تخفیف های ویژه