ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
مرتب سازی
select
جستجو
7 مهر 1396
درمان جوش با تکنولوژی
بیشتر ماهایی که با جوش سر وکله می زنیم ،هر کاری را از خودمان می کنیم تا جای آن را از بین ببریم . و بعد از اینکه برآمدگی جوش خوابید باید به فکر پاک کردن لک آن باشیم .
5 مهر 1396
روشهای غیر تهاجمی برای درمان مشکلات پوستی
یک مدت طولانی ، جراحی تنها راه اصلاح مشکلات پوستی از قبیل آویزان شدن پوست ،چین و چروک عمیق پوست ، سلولیت بود .
11 شهریور 1396
علت ودرمان ترک های پوستی
اگر پوست شما در طی یک مدت زمان کوتاه –طی بارداری یا رشد سریع در کودکی- بیش از حد قبلی کشیده بشود بافت های ارتجاعی پوست پاره میشود . و به آن ترک های پوستیم یگویندکه در رنگهای صورتی ، قرمز، بنفش ظاهرمیشود.
23 مرداد 1396
درمان های سلولیت
بیشتر خانم ها روی ران هایشان ،شکمشان و باسنشان سلولیت دارند . این طبیعی است ولی اگر شمارا اذیت میکند ، راهکارهایی هست که بتوانید آن را کم رنگ تر کنید.
21 مرداد 1396
درم آبریشن ومیکرودرم آبریشن
با درم آبریشن متخصص پوست و جراح پلاستیک پوست شما را با یک ابزار خاص می تراشد.با این روند یک لایه ی نرمتر و صاف ترپوست بعد از بهبودی جایگزین می شود.
19 مرداد 1396
پیلینگ صورت با لیزر
اگر پیر شده اید ، لک دارید جای زخم روی پوستتان است ، چین وچروک دارید ، پیلینگ با لیزر می تواند پوست شما را جوانتر و سالم تر بکند .
18 مرداد 1396
راهکارهایی برای حذف جوش سرسیاه
جوشهای سر سیاه منافذ بسته پوست هستند که با کراتین ، کثیفی پوست،چربی بسته شده اند .
8 مرداد 1396
روشهای شگفت انگیز کاهش چین و چروک
اصول مراقبتی از پوست داشته باشید اگر واقعا می خواهید که پوستتان جوان به نظر بیاید،با ااین موارد ضروری شروع کنید : ازنور خورشید بپرهیزید کرم ضد آفتاب بزنید لباسهای آستین دار و شلوار بپوشید که آفتاب به پوستتان آسیب نزند سیگار نکشید ازمرطوب کننده استفاده نمایید
1 تیر 1396
از بین بردن لکه های پیری
روشهای خانگی برای از بین بردن لکه های پیری
23 خرداد 1396
دستورات خانگی برای رفع موهای زائد صورت
در پزشکی، رشد غیر طبیعی مو (روی صورت و بدن)خانم ها هیرسوتیم نامیده می شود. این طور دیده شده که اشخاصی که موهای مشکیدارند نسبت به افرادی که پیگمن های روشن تر و بلوند دارند بیشتر احتمال دارد مویزائدداشته باشند.
صفحه 1 از 7

تخفیف های ویژه