ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
19 مرداد 1396
پیلینگ صورت با لیزر
اگر پیر شده اید ، لک دارید جای زخم روی پوستتان است ، چین وچروک دارید ، پیلینگ با لیزر می تواند پوست شما را جوانتر و سالم تر بکند .

پیلینگ صورت با لیزر  خیلی محتاطانه لایه ای از پوست شما را بر میدارد.سلولهای باقی مانده پوست که هنگام بازسازی پوست تشکیل می شود یک پوست سفت تر و جوانتر به شما می دهد .

آماده سازی برای پیلینگ صورت با لیزر

با یک جراح پلاستیک یا متخصص پوست مشورت کنید تا متوجه بشوید که شما کاندید مناسبی برای این عمل هستید

اگر شما تصمیم به پیلینگ پوستتان با لیزر بگیرید دکتر به شما خواهد گفت که 10 روز قبل از عمل دارو ها و مکمل هایی همچون آسپرین، ایپوپروفن ، ویتامین e نخورید

اگر سیگاری هستید ،باید تا دو هفته قبل عمل وبعد عمل سیگار نکشید .چون سیگار کشیدن روند بهبودی را کند میکند

برای جلوگیری از عفونت های باکتریایی دکتر برای شما آنتی بیوتیک تجویز میکند

اگر فقط برخی از قسمت های صورت را بخواهید پیلینگ لیزری کنید 30 تا 45 دقیقه زمان میبرد و کل صورت حدود دو ساعت طول می کشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر ویدیوی زیر را تماشا کنید:


بعد از پیلینگ پوست با لیزر

بعد از عمل دکتر صورت شما را باند پیچی می کند . بعد از 24 ساعت شما باید 4 تا 5 بار در روز نواحی تحت درمان را با پمادهایی چرب کنید تا چروک ایجاد نشود.

تورم بعد از لیزر پوست طبیعی است . دکتر ممکن است استروئید تجویز کند تا تورم اطراف چشم شما کم بشود . گذاشتن بالشت اضافی زیر سرتان شب ها هم تورم را کم می کند .

ممکن است برای 12 تا 72 ساعت بعد خارش و حس گزیدگی داشته باشید . 5 تا 7 روزبعد از پیلینگ صورت با لیزر پوستتان خشک و کنده می شود .

بسته به نوع مشکلی که داشتید روال بهبودی 10 تا 21 روز طول می کشد . وقتی پوستتان خوب شد می توانید از کرم های بدون چربی استفاده کنید تا قرمزی پوستتان کم بشود ومعمولا بین دو تا سه ماه کامل از بین می رود.

با مشورت پزشک از کرم هایی که اسید گیلیکولیک و رتین آ دارند استفاده نمایید

منبع: http://www.webmd.com/beauty/laser-skin-resurfacing#2

 

نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه