ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
8 مرداد 1396
روشهای شگفت انگیز کاهش چین و چروک
اصول مراقبتی از پوست داشته باشید اگر واقعا می خواهید که پوستتان جوان به نظر بیاید،با ااین موارد ضروری شروع کنید : ازنور خورشید بپرهیزید کرم ضد آفتاب بزنید لباسهای آستین دار و شلوار بپوشید که آفتاب به پوستتان آسیب نزند سیگار نکشید ازمرطوب کننده استفاده نمایید

روی کمرتان بخوابید

کلاژن سازی پوست

وقتی شما به یک وضعیت هر شب بخوابید ، باعث میشود خط خواب روی صورت شما بیافتد ، خطوطی که روی پوست می افتد و بعد از بیدار شدن هم چند ساعت باقی می ماند . اگر به پهلو ها بخوابید ، چین و چروک روی چانه ها و گونه هایتان می افتد ، و اگر به صورت بخوابید خط اخم برایتان می افتد.

سالمون بیشتر بخورید

پوست

سالمون یا هر نوع ماهی که در آب خنک پرورش می یابند ، بهترین منبع پروتئین است ، که یکی ازبلوک های عالی برای داشتن پوستی خوب است . همچنین سرشار از اسیدهای چرب امگا3 است . متخصصان می گویندکه اسیدهای چرب ضروری به بازسازی پوست وجوانسازی آن کمک می کنند ، و این باعث می شود چین وچروک کمتر بشود.

با چشم نیمه باز نگاه نکنید – ازعینک های مطالعه استفاده نمایید

روشهای نگهداری از پوست

هر نوع حالات صورتی که همواره انجام بشود (مثل ریز کردن چشم ها) باعث می شود ماهیچه های صورت بیش از حد کار کند و شیارهای زیر سطح پوست بیافتد. کم کم آن شیارها به چین و چروک تبدیل می شود .

اسیدهای آلفا هیدروکسی مصرف کنید

کرم هیدروکسی آلفا

این اسید طبیعی لایه ی بالایی سلولی پوست مرده را بر می دارد . که باعث میشود ظاهر منافذ، خط لبخند ، چین وچروک ها ، مخصوصا اطراف چشم کم بشود .و اگر از این اسید قوی استفاده نمایید کمک به کلاژن سازی مجدد می کند.کلاژن پروتئینی است که به پوست استحکام و لطافت میدهد .فقط پوست در مقابل آفتاب حساس تر می شود که باید ازضد آفتاب استفاده نمایید.

خیلی صورتتان را نشویید

کرم های ضد چروک

پوست رطوبت و چربی ای دارد که در برابر چین و چروک محافظت می کند . اگر شما اغلب صورتتان را می شویید ، شما محافظ های پوستتان را میشویید . از یک صابون حاوی مرطوب کننده استفاده نمایید یا ازژل وکرم های تمیزکننده.

ویتامین ث بمالید

ویتامین ث بمالید

مطالعات نشان داده که کرم های حاوی ویتامین ث می تواند کلاژن سازی پوست را بیشتر کند. ویتامین ث قرمزی پوست راکم می کند ، لکه های تیره را ازبین می برد .شما می توانید از محصولات مراقبت از پوست حاوی ویتامین ث استفاده نمایید.

سویا برای مراقبت از پوست

سویا برای پوست

سویا ظاهر پوست را بهترمی کند واز پوست مراقبت هم میکند. سویایی که به عنوان مکمل برای پوست استفاده نشود نه مصرف غذایی آن باعث میشود آسیبهای خورشیدی را التیام ببخشد .

 

ترجمه ازمنبع:

http://www.webmd.com/beauty/ss/slideshow-reducing-wrinkles

 

نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه