ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
7 مهر 1396
درمان جوش با تکنولوژی
بیشتر ماهایی که با جوش سر وکله می زنیم ،هر کاری را از خودمان می کنیم تا جای آن را از بین ببریم . و بعد از اینکه برآمدگی جوش خوابید باید به فکر پاک کردن لک آن باشیم .

نمیشود این حقیقت را نادیده گرفت که بهترین پاسخ ترکیبی از چندروش درمانی است.

برای مصارف خانگی ما داروهای مراقبت از پوستی داریم

مشاوره با یک متخصص پوست می تواند کمک کند تا روند پیشرفت پوستتان را نظارت کنید و پاککننده های قوی صورت و لایه برداری پوست می تواند کمک کند ظاهر پوست بهتر بشود.

تکنولوژی گام سوم در کوچک کردن اندازه زخم، کم کردن جوشهایی که مکررا رخ می دهد، و سرعت بخشیدن به روند بهبودی است.

جوانسازی پوست توصیه میکند که برای جوش های فعال ، جای جوش و تغییر رنگدانه های پوستی از درمان های زیر استفاده نمایید:

لیزر Cutera’s

هر 5 درمان را تحت قالب یک درمان انجاممی دهد. این لیزر سایز غدد چربی راکوچک می کند ،تورم جوش را کم می کند ، منافذ پوست را کوچک می کند ، جای جوش و تغییر رنگدانه های پوست را بهبودمی دهد.همچنین برای جای جوشی که آن را ترکانده اید عالی است.

برای درمان جای جوش ، تنظیمات آن متفاوت است تا بتواند در لایه های عمیق تر پوست ، آن را مجبور به کلاژن سازی کند .برای اینکه بهترین نتیجه را از درمان جای جوش بگیرید ، معمولا درمان های مکمل دیگری مثل کربوکسی تراپی و درماپن نیدلینگ انجام می شود .

این برای چه پوستی مناسب است؟برای تمامی پوست ها وتمامی رنگ ها.

مدت از کار افتادگی؟ هیچ درد قابل توجهییا هیچ از کار افتادگی ای ندارد . بیماران می توانند همان روز به سر کار بروند . ممکن است یک قرمزی اندک یا یک ورم خیلی کمی داشته باشد.ولی این مورد طی روزهای آتی بهبود می یابد.

درمان های فتو داینامیک

که یک درمان نوری است و با طول موجهای مختلف نور می تواند یکسری ایرادات اساسی پوست را برطرف کند.برای مثال، در مورد بیمارانی که جوش دارند ، نور آبی و قرمز به کار برده می شود.  نور قرمز برای کاهش ورم و تشویق به روند بهبودی و نور آبی برای از بین بردن عفونت ها و باکتری ها به کار می رود .

کربوکسی تراپی


یک درمان منعطف که برای انواع مشکلات پوستی سطحی و عمیق به کار می رود .

health24

نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه