ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
21 مرداد 1396
درم آبریشن ومیکرودرم آبریشن
با درم آبریشن متخصص پوست و جراح پلاستیک پوست شما را با یک ابزار خاص می تراشد.با این روند یک لایه ی نرمتر و صاف ترپوست بعد از بهبودی جایگزین می شود.

میکرودرم آبریشن

میکرودرم آبریشن با کریستالهای کوچکی که روی سطح پوست می پاشد ، از پوست لایه برداری می کند. برای پوستهای گرفته، پوستهای لکدار قهوه ای ولکه های پیری خیلی خوب عمل می کند .

چه زمانی از میکرودرم آبریشن ودرم آبریشن استفاده نماییم؟

ویدیو میکرودرم آبریشن

درم آبریشن برای بهبود زخمهای جوش ، زخمهای حاصل از تصادف ، جای آبله مرغان موثر است. برای درمان بیماری های پوستی مادرزادی مناسب نیست ، مثل ماه گرفتگی ، زخمهای حاصل از سوختگی

درم آبریشن برای کسانی که پوستهای نازکدارندخوب است. برای کسانی کهپوستهای تیره تر دارند ، درم آبریشن باعث تغییر رنگ و زخم میشود .

میکرودرم آبریشن روی تمام انواع پوستها با رنگ های مختلف جواب می دهد. تغییرات نافذی را ایجادمیکند، که رنگ پوست تغییر نمی کند و پوست زخم هم نمی شود . برای مشکلات پوستی عمیق مثل زخم ، چین وچروک پوست ، جوشهای عمیق موثر نیست.

میکرودرم آبریشن زمان کمتری از درم آبریشن می برد . پوست موقتا تا 24 ساعت صورتی می شود . به هیچ گونه بیهوشی وجراحی ای نیاز نیست.

بعد ازمیکرودرم آبریشن چه می شود ؟

بعد از میکرودرم آبریشن پوست شما صورتی است و شما تا 24 ساعت بعد احساس خشکی می کنید (مثل وقتی که آفتابسوخته می شوید) . از مرطوب کننده استفاده کنید. برخی مدلهای آرایش تا 24ساعت بعد از میکرودرم نباید انجام بشود .

مراقبت های بعد از میکرودرم آبریشن

بعد از میکرودرم آبریشن از مرطوب کننده وکرم ضد آفتاب استفاده نمایید. در مقابل آفتاببرای چند روز قرار نگیرید.

نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه