ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
مرتب سازی
select
جستجو
1 مهر 1396
جراحی های لاغری
در این مقاله پریتی میکرزبا انواع جراحی های لاغری مربوط به معده آشناخواهید شد
29 شهریور 1396
جراحی های کاهش وزن
از جراحی های کاهش وزن چه انتظاری دارید :
19 بهمن 1395
کویتیشن، قدیمی‌ترین روش کمک‌ لاغری
قدیمی‌ترین روشی که تا به امروز انجام می‌شود کویتیشن است که در وهله اول برای کاهش سایز و در اولویت دوم کاهش وزن مورد استفاده قرار می‌گیرد.
11 آذر 1395
پیکرتراشی با بادی‌جت
یک پروسه کم تهاجمی است که با استفاده از قدرت آب به چربی‌زدایی از نواحی مورد نظر می‌پردازد
8 آذر 1395
عمل ابدومینوپلاستی(جراحی زیبایی شکم)
ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم با رایجترین شیوه آن، یعنی تامی تاک، یکی از عمده ترین اعمال جراحی برای کاستن حجم چربی و پوست قسمت های تحتانی و میانه شکم است که عضلات جدار شکم نیز در آن جمع شده و منظم دوخته می شوند.
1 اسفند 1394
استفاده از گن پس از جراحی لیپوماتیک
در لیپوماتیک از امواج اینفراسونیک که دارای فرکانس کمتر از ۲۰ هرتز می باشد استفاده می شود که بکارگیری امواج با این طول موج سبب شده که این دستگاه از بی خطرترین و بی عارضه ترین روش تخلیه چربی ها از بدن شناخته شود .
23 دی 1394
لیزر لیپولیز
لیزر لیپولیز عمل جراحی است که در آن جراح پس از بی‌حس کردن ناحیه تحت درمان، برش کوچکی را در بدن بیمار ایجاد می‌کند. از آنجایی که عمل تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و بیمار هوشیار است
22 دی 1394
کرایولیپولیز چیست؟
وزن خود را به مجذور قد خود تقسیم کنید. اگر زیر 30 بود شما کاندید مناسبی برای انجام کرایو لیپولیز هستید.
19 دی 1394
آیا کویتیشن دارای عوارض جانبی است؟
این روش، یک روش بدون دردی است که هیچ عوارض جانبی بر روی بافت‌های اطراف ندارد. این یک درمان ایمن است ولی با این وجود به افرادی که دارای فشار خون بالا و دستگاه تنظیم‌کننده ضربان قلب هستند توصیه نمی‌شود.
6 آبان 1394
لاغری موضعی با کویتیشن اولتراسونیک
کویتیشن روش جدید و بدون جراحی بدون بیهوشی و بدون بستری در بیمارستان برای کاهش چربی است. این روش رسوبات چربی را در مناطق خاصی از بدن تخریب می‌کند. با استفاده از این سیستم که غشاهای سلول‌های چربی شکسته می‌شوند، چربی‌ها از طریق بدن از طبیعی‌ترین راه‌ها حذف می‌شوند. این درمان غیرتهاجمی است و در ترکیب با رادیوفرکانسی نتایج باورنکردنی می‌دهد.
صفحه 1 از 2

تخفیف های ویژه