ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
مرتب سازی
select
جستجو
19 فروردین 1397
اطلاعاتی درباره بلفاروپلاستی (جراحی پلک)
کلمه بلفاروپلاستی از دو کلمه بلفارون و پلاست ساخته شده است که در معنی لغوی بلفارون یعنی پلک و پلاست به معنی ساختن است.
20 اسفند 1396
تزریق ژل و جراحی پروتز لب
به طور کلی دو راه برای بزرگ کردن لب ها وجود دارد.یکی از طریق جراحی پروتز و دیگری هم با تزریق مواد مشخصی به لب انجام می پذیرد.در این مطلب از چگونگی انجام آنها و عوارض و ماندگاریشان اطلاعاتی در اختیارتان قرار خواهیم داد.
30 بهمن 1396
تولید عضله مصنوعی
این جراحی برای افرادی که دچار تحلیل شدید عضلانی هستند یا اینکه بر اثر تصادف، بخشی از عضله خود را از دست داده‌اند یک روش درمانی بسیار موثر می باشد.و همچنین برای افرادی که با ورزش کردن به فرم دلخواه خود نرسیدند می تواند رضایت بخش باشد .
22 بهمن 1396
همه چیز هایی که باید درباره پروتز سینه بدانید
پروتز سینه ده‌ها سال است که یکی از پرطرفدارترین عمل‌های جراحی پلاستیک محسوب می‌شود؛ چرا که بسیاری از بانوان برای بهبود شکل و اندازه سینه خود به این عمل روی می‌آروند.
1 مهر 1396
جراحی های لاغری
در این مقاله پریتی میکرزبا انواع جراحی های لاغری مربوط به معده آشناخواهید شد
29 شهریور 1396
جراحی های کاهش وزن
از جراحی های کاهش وزن چه انتظاری دارید :
15 مرداد 1396
قبل و بعد جراحی زیبایی
شاید اینطور به نظرتان بیاید که جراحی زیبایی فقط برای افراد مشهور و پولدار پیش بیاید ولی هر ساله بیش از 1 میلیون نفر آمریکایی به جراحان زیبایی مراجعه می کنند تا شکم صاف تر ، باسن توپرتر، بینی زیباتر و چانه خوش فرم تر داشته باشند.
30 اردیبهشت 1396
آنالیز صورت جهت تزریق فیلر
كيفـيت و اثربخـشي روش‌هاي درمـانـي مختــلف از جمـله درمان های دارويي، ميكـرودرم ابريژن، RF، اندرمولوژي و ليزر را می توان با آنالیز صورت بالا برد
24 اردیبهشت 1396
درمان میخچه پا
چطور بدون عمل جراحی خار یا میخچه پا را درمان کنیم؟ برآمدگی استخوان پا در محل اتصال مفصل پا با استخوان شست را میخچه یا خار پا مینامند.
23 اردیبهشت 1396
بادی کانتورینگ
در مبحث پلاستیک و زیبایی، به تمامی اعمالی که منجر به فرم دهی و بهتر شدن ظاهر فرد شود بادی اسکالپتینگ و یا بادی کانتورینگ گفته می شودبرای از بین بردن چربی های اضافه از روشی تحت عنوان پیکر تراشی و یا بادی کانتورینگ استفاده می شود
صفحه 1 از 11

تخفیف های ویژه