ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
مرتب سازی
select
جستجو
28 دی 1395
مراقبت های بعد از تزریق چربی
ماندگاری تزریق چربی بیشتر است یا ژل؟
19 مرداد 1395
مراقبت های پس از جراحی لب
اثر جراحی موقتی میتواند بین یک هفته تا یک سال به طول انجامد. قیمت این عمل ها بسته به نوع موقتی یا دائمی یا موادی که استفاده میشود تغییر کند.
23 تیر 1395
عمل های زیبایی در آقایان
آقايان هم براي زيباتر ديده شدن و بيشتر مورد پسند قرار گرفتن، استرس هاي رفتن زير تيغ جراحي و هزينه ها و دردهاي آن را به جان می خرند.
22 تیر 1395
جراحی های زیبایی که روی صورت انجام می شود
انسان‌ها از دیرباز در پی برگرداندن شادابی و طراوت از دست رفته دوران جوانی و حتی زیبایی بیشتر بوده‌اند. امروزه روش‌های بسیاری برای جوان کردن پوست و برطرف کردن تغییر رنگ و افتادگی پوست صورت، رفع عیوب و... ابداع شده‌است.
18 خرداد 1395
جراحی کاشت مژه
کاشت مژه یک روش جراحی است که شامل پیوند مژه اضافی در اطراف چشم ( پلک ) است. ایمپلنت مژگان جدید و دائم بر روی پلک بالایی انجام میگیرد.
17 خرداد 1395
بدون نیاز به عمل جراحی زیباتر بنظر برسید
ریسک این روش ها اغلبا کمتر از شیوه های جراحی می باشد. بهتر است قبل از اقدام به آن با متخصص پوست مشورت نمایید و از توصیه های او بهره مند شوید.
13 خرداد 1395
تزریق ژل به چانه
فرم چانه در ترکیب صورت بسیار اهمیت دارد در حالی که خود افراد معمولا توجهی به آن ندارند.
8 خرداد 1395
روش های برجسته کردن گونه
" گونه گذاری"با تزریق چربی ، پروتز و تزریق ژل و یا جراحی استخوان گونه ، کدام بهتر است؟افرادی که گونه هایی لاغر دارند اگر قصد جراحی زیبایی گونه را دارند باید قبل از هر چیز نکاتی را بدانند.
3 خرداد 1395
نکات مهم جراحی بینی
قبل از اینکه خود را به زیر تیغ ببرید باید درباره جراحی زیبایی بینی موارد مهمی را بدانید که شاید تا امروز کسی به شما درباره آنها نگفته باشد. مواردی که ممکن است نتایج عمل بینی شما را تغییر دهد!
27 اردیبهشت 1395
کوچک کردن سوراخ بینی
عمل جراحی زیبایی بینی که برای زیبا کردن و کوچک کردن بینی به کار می رود. هر ساله هزاران نفر برای تغییر شکل بینی شان به اتاق عمل می روند تا شکل آن را به مدلی که در نظر دارند تغییر دهند.
صفحه 1 از 4

تخفیف های ویژه