ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
مرتب سازی
select
جستجو
19 فروردین 1397
اطلاعاتی درباره بلفاروپلاستی (جراحی پلک)
کلمه بلفاروپلاستی از دو کلمه بلفارون و پلاست ساخته شده است که در معنی لغوی بلفارون یعنی پلک و پلاست به معنی ساختن است.
20 اسفند 1396
تزریق ژل و جراحی پروتز لب
به طور کلی دو راه برای بزرگ کردن لب ها وجود دارد.یکی از طریق جراحی پروتز و دیگری هم با تزریق مواد مشخصی به لب انجام می پذیرد.در این مطلب از چگونگی انجام آنها و عوارض و ماندگاریشان اطلاعاتی در اختیارتان قرار خواهیم داد.
30 اردیبهشت 1396
آنالیز صورت جهت تزریق فیلر
كيفـيت و اثربخـشي روش‌هاي درمـانـي مختــلف از جمـله درمان های دارويي، ميكـرودرم ابريژن، RF، اندرمولوژي و ليزر را می توان با آنالیز صورت بالا برد
15 اسفند 1395
جراحی بینی سنتی و مدرن
جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی یکی از پیچیده ترین فنون جراحی است، زیرا استعداد زیبایی شناسی جراح بینی و هنر او با هم در این جراحی دخالت دارند.
10 اسفند 1395
انواع عوارض جراحی بینی
گاهی اوقات افرادی که تن به جراحی زیبایی بینی می‌دهند، با عوارضی روبرو می‌شوند. این عوارض ممکن است به تنفس افراد مربوط باشد و یا اینکه ظاهر افراد را تحت تاثیر قرار ده
28 دی 1395
مراقبت های بعد از تزریق چربی
ماندگاری تزریق چربی بیشتر است یا ژل؟
19 مرداد 1395
مراقبت های پس از جراحی لب
اثر جراحی موقتی میتواند بین یک هفته تا یک سال به طول انجامد. قیمت این عمل ها بسته به نوع موقتی یا دائمی یا موادی که استفاده میشود تغییر کند.
23 تیر 1395
عمل های زیبایی در آقایان
آقايان هم براي زيباتر ديده شدن و بيشتر مورد پسند قرار گرفتن، استرس هاي رفتن زير تيغ جراحي و هزينه ها و دردهاي آن را به جان می خرند.
22 تیر 1395
جراحی های زیبایی که روی صورت انجام می شود
انسان‌ها از دیرباز در پی برگرداندن شادابی و طراوت از دست رفته دوران جوانی و حتی زیبایی بیشتر بوده‌اند. امروزه روش‌های بسیاری برای جوان کردن پوست و برطرف کردن تغییر رنگ و افتادگی پوست صورت، رفع عیوب و... ابداع شده‌است.
18 خرداد 1395
جراحی کاشت مژه
کاشت مژه یک روش جراحی است که شامل پیوند مژه اضافی در اطراف چشم ( پلک ) است. ایمپلنت مژگان جدید و دائم بر روی پلک بالایی انجام میگیرد.
صفحه 1 از 5

تخفیف های ویژه