ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
15 مرداد 1396
قبل و بعد جراحی زیبایی
شاید اینطور به نظرتان بیاید که جراحی زیبایی فقط برای افراد مشهور و پولدار پیش بیاید ولی هر ساله بیش از 1 میلیون نفر آمریکایی به جراحان زیبایی مراجعه می کنند تا شکم صاف تر ، باسن توپرتر، بینی زیباتر و چانه خوش فرم تر داشته باشند.

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

یکی از رایج ترین نوع عمل های زیبایی راینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی است.یک دکترمتبحر می تواند بینی ای که بزرگ به نظر می آید یا پهن است (چه به صورت طبیعی چه در اثرصدمه) راتغییرمدل بدهد. دکترها به نوجوانان توصیه می کنند حداقل تا 15،16 سالگی صبر کنند یا حتی پسران بیشتر .مشکل جدی ای بعد از این عمل رخ نمی دهدو اغلب بین 1 تا 3 هفته بیمار بهبود مییابد.

جراحی زیبایی پلک

جراحی پلک، بلافروپلاستی ، برای رفع برجستگی های زیرچشم و پف بالای چشم ، پوست اضافی و چربی دور چشم انجام میشود . روال درمانی ممکن است یک هفته زمان می برد

لیفت گردن

بافت های شل اطراف گردن که به خاطر ضعیف شدن ماهیچه های گردن به وجود می آید با این جراحی درست می شود که ماهیچه ها را یا بر می دارند یا در جای مناسبش می گذارند و چربی اضافه را بیرون می کشند.  لیفت گردن با لیفت صورت انجاممی شود ، درست مثل هر عمل جراحی ای احتمال عفونت کم وجود دارد .روال بهبودی تا دو هفته طول می کشد

لیفت صورت

لیفت صورت باعث می شود پوست صاف تر بشود و جوانتر به نظر بیایید.از کناره های گوش شروع میشود و جراح پوست اضافی را بر می داردو در عمق پوست قسمت ماهیچه ها آن را سفت تر می کند.احتمال اسیب و زخم وعفونت خیلی کم است. یکی از 5 تا عمل جراحی عمده لیفت صورت است. راههای ساده تر به جای لیفتصورت ،فیلرهای تزریقی ، بوتاکس و درمانهای لیزری است.

لیزر پوست

لیزر پوست

با پرتوهای نور از سلولهای پوستی آسیب دیده رها شوید . از آنجایی که قسمت خارجی پوست برداشتهمیشود، خط لبخندو لکه ها از بین می روند. برای پوستهایی که در برابر آفتاب سوختگی قرار گرفته اند و جای زخم و آکنه ، درمانهای لیزری خوب جواب می دهد و روی پوستهای روشنتر بهتر عمل می کند. بسته به نوع لیزر مصرفی روال درمان یک تا دو هفته زمان می برد.

کاشت مو

کاشت مو

نیمی از مردان و بسیاری از خانم ها با بالا رفتن سنشان موهایشان ریزش می گیرد .معمولا بغلهاوپشت مو ضخیم تر می ماند.اینطوری جراح ریشه موهای ضخیمرا می گیردو در قسمتهایی که دچار کچلی شده می کارد.هزاران میکروگرافت که هر کدام چند تار مو دارند ، با یک الگوطبیعی  کاشته میشود.

 

 

منبع: webmd

 

نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه