ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
23 اردیبهشت 1396
بادی کانتورینگ
در مبحث پلاستیک و زیبایی، به تمامی اعمالی که منجر به فرم دهی و بهتر شدن ظاهر فرد شود بادی اسکالپتینگ و یا بادی کانتورینگ گفته می شودبرای از بین بردن چربی های اضافه از روشی تحت عنوان پیکر تراشی و یا بادی کانتورینگ استفاده می شود

به عبارت دیگر بادی کانتورینگ به معنای تغییر شکل و فرم دادن بهتر بدن به خصوص در نواحی پاها، بازو ،شکم و پهلوها می باشد. هر وسیله ای که ظاهر چربی های ناخواسته بدن را بهبود بخشد به نوعی در روند بادی کانتورینگ موثر است. این وسایل علاوه بر کاهش حجم چربی ها،موجب بهبود وضعیت پوستی از نظر سِلولیت و سفت شدن پوست های شل نیز خواهند شد.

ز مهمترین روشهای مطرح دراین بخش، میتوان به ساکشن چربی، تزریق چربی در نواحی مختلف ، لیفتینگ و یا کشیدن پوست نواحی شل و آویزان، انجام انواع ماساژهای مکانیکی با دست و دستگاه و استفاده از امواج مختلف گرمایی وبعضاٌ سرمایی ومحرک پوست مثل  لیزر و اولترا سوند و دستگاه های گالوانیک اشاره کرد.


۱) لیزر لیپولیز: حذف چربی های اضافه و موضعی بدن با استفاده از تابش نور لیزر.

۲) انواع جراحی های پروتز گزاری: سینه – پشت – ساق

۳) ابدومینوپلاستی: جراحی کاهش سایز و ترمیم جدار شکم که برای رفع افتادگی پوست و قوام عضلانی شکم انجام می شود.

۴) ماموپلاستی و ماستوپکسی: جراحی های بزرگی ، شلی و افتادگی سینه می باشد.

جراحی کانتورینگ

لیپوساکشن

امروزه لیپوساکشن پرطرفدارترین تکنیک جراحی زیبایی محسوب می شود. در مواردی که خاصیت کشسانی پوست خوب باشد، لیپوساکشن به تنهایی نتایج فوق العاده ای ایجاد می کند ولی در مواردی که پوست ناحیه ،شل وترک خورده باشد، نتیجه کار چندان دلچسب نیست بخصوص زمانی که فرد بدون لباس باشد،ظاهرش حتی بدتر از قبل از عمل خواهد بود.

لیفتینگ (کشیدن پوست)

برای رفع افتادگی پوست در نواحی زیر شکم درحین لیپوساکشن ،می توان با انجام عمل ابدومینو پلاستی یا تامی تاک نتیحه بهتری گرفت. در مورد شل شدن پوست سینه بعد از بارداری، شیردهی و اقزایش سن، بهترین روش ماستوپکسی (Mastopexy) و لیفتینگ سینه ها بدون پروتز یا در صورت نیاز همراه با پروتز یا تزریق چربی به عنوان پرکننده است.

اولتراسوند برای کاهش چربیها (Ultrasound)

بادی کانتورینگ

خیراً ابزار آلات جدیدی با به کارگیری امواج متمرکز شده اولتراسوند ،درحد نفوذ به چربی های لایه عمقی و سطحی پوست، مورد استفاده قرار گرفته اند. امواج فرا صوت، با ایجاد گرمای عمقی در بافت چربی باعث تخریب ساختار چربی بدون آسیب به عروق و اعصاب شده ودر نهایت به جذب وسوخت وساز چربی های تخریب شده می انجامد. بهترین زمان استفاده از اولترا سوند ،معمولاٌ بعد از انجام لیپوساکشن است که ابتدا با کاهش التهاب ،موجب رفع سریع ورم و درد بعد از عمل شده و در ادامه با شکستن سلولهای باقی مانده چربی  وجذب آنها ، به فرم گرفتن بهتر بدن کمک می کند.

سفت کردن بافت

تکنیک های Body sculpting برای رفع چروک های سطحی پوست و به معنای بهبود کانتور پوستی به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار می گیرند.با فرستادن گرمای عمقی  به لایه های زیرین پوست و با تحریک کلاژن سازی ،می توان به قوام بهتر پوست کمک شایانی کرد.درعین حال ،نتایج حاصله از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت و غیر قابل پیش بینی است. به نظر می رسد فاکتورهای دیگری نظیر سن، وضعیت سلامت بدن ، وضعیت تغذیه و انجام ورزش در بدست آمدن نتایج مثبت ،دخیل باشند.

 

نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه