ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
مرتب سازی
select
جستجو
29 فروردین 1397
11مواده ی غذایی که جوانی را نابود می کند
در این مطلب 11 مواد غذایی که باعث پیری زودرس می شود و جوانی را نابود می کنند را به شما معرفی می کنیم.
15 فروردین 1397
چگونه از شر اضافه وزن بعد از عید خلاص شویم؟
در این مطلب به چندین نکته کوتاه جهت خلاص شدن از اضافه وزنی که در تعطیلات گرفتار آن شدین،اشاره میکنیم که با رعایت کردن آنها به راحتی می توانید جلوی ادامه ی این روند را بگیرید و به وزن قبلی خود بازگردید.
9 اسفند 1396
چگونه چربی های پهلو را آب کنیم؟
دلیل سختی از بین بردن چربی موجود در پهلوها این است که (مخصوصا در مرد ها) اولین جایی است که تجمع چربی شکل می گیرد و آخرین جایی نیز هست که که با کاهش میزان چربی بدن از بین می رود.
28 بهمن 1396
چطور از شرچربی های پشت و زیر بغل خلاص شویم؟
متاسفانه زمانی که برآمدگی به زیر بغل و پشت کمر کشیده می شود اصلا زیبا نیست و همانطور که می دانیدچربی آزار دهنده زیر بغل بدون تلاش درست و حسابی از بین نمی رود.
19 بهمن 1396
13 روش برای درمان کبد چرب
بیماری کبد چرب به‌دلیل انباشته شدن چربی در سلول‌های کبد به‌وجود می‌آید. وجود چربی در کبد امری طبیعی است، ولی اگر میزان چربی بیش از ۵ تا ۱۰ درصد وزن کبد شود، فرد به بیماری کبد چرب مبتلا می‌شود. تجمع چربی، کبد را در برابر انواع مشکلات و التهاب‌‌ها، آسیب‌پذیرتر می‌کند.
3 بهمن 1396
نکاتی برای رژیم چاقی که باید بدانید.
افرادی که کمبود وزن دارند ضعیف تر هستند و ممکن است به بیماری های مختلفی دچار شوند در حالی که با کمی غذا خوردن می توانند به وزن دلخواهشان برسند. در این مطلب به نکاتی که در رژیم چاقی مهم و تاثیر گذار هستند می پردازیم.
1 بهمن 1396
6 روش مفید برای جلوگیری از پرخوری
اگر به طور غریزی در زمان درست به بدن غذا برسانید، گرسنگی می‌تواند بهترین پشتیبان شما برای رعایت رژیم غذایی باشد. اما اگر نتوانید آن را کنترل کنید، به دشمن شماره‌ی ۱ رژیم غذایی‌تان تبدیل خواهد شد
27 دی 1396
بهترین زمان ورزش کردن چه موقع است؟
آیا برای ورزش کردن امروز و فردا می‌کنید، آن هم به دلیل اینکه نمی‌دانید چه زمانی برای ورزش کردن مناسب‌تر است؟ پس اگر به دنبال یک برنامه‌ی زمانی کارآمد می‌گردید که حداکثر فواید ورزش را به بدن‌تان برساند، در این مقاله با ما همراه باشید تا ببینیم چه زمانی برای ورزش کردن مناسب‌تر است، صبح یا عصر؟
24 دی 1396
10اشتباه رایج در کاهش وزن
فکر می کنید که تمام کارهایی که می توانید برای کاهش وزن انجام دهید، انجام داده اید اما هنوز هیچ نتیجه ای نگرفتید؟ در این مقاله، نگاهی به اشتباهات کاهش وزن اکثر زنان می اندازیم.
19 دی 1396
نکته های سلامتی برای جلوگیری از پرخوری
کنترل کردن میل به غذا در رسیدن به اندامی لاغر و ایده آل بسیار کمک ی کند.از نظر علمی ثابت شده که انسان در مواقع:بی حوصلگی و استرس بیشتر غذا می خورد.
صفحه 1 از 17

تخفیف های ویژه