ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
مرتب سازی
select
جستجو
11 آذر 1396
باورهای نادرست در مورد BMI
افسانه هایی راجع به BMI که دیگر نباید باور کنید
14 آبان 1396
روش درست کردن عطر در خانه
چطور عطر مورد علاقه ی خودتان را در خانه بسازید – 6 گام ساده
7 مرداد 1396
کاندید ای مناسب برای جراحی زیبایی
آیا شما کاندید مناسبی برای جراحی زیبایی هستید ؟
12 اردیبهشت 1396
چطور ازشر پف چشم ها خلاص شویم
بیدار شدن با چشم های پف آلو وقتی یک روز بزرگ پیش رو دارید ، می تواند خیلی ناراحت کننده باشد. چشم های پف آلود از معمول ترین مشکلات زیبایی است.
14 دی 1395
عجیب ترین آداب و رسوم دنیا در کریسمس
مردم کشورهای مختلف برای جشن گرفتن کریسمس آداب و رسوم مختلفی دارند. کریسمس در همه جای دنیا جشن گرفته می شود اما هر کشوری برای خود آداب و رسومی دارد که البته برخی از آنها خیلی هم عجیب و غریب است.
21 آذر 1395
زیبایی گران
سهم ایران از بازار جهانی جراحی زیبایی ٣ برابر بزرگتر از سهم‌مان در بازار کتاب است هزینه سالانه آرایش در ایران بیشتر از تمام درآمد سینمای بالیوود و معادل سینمای ژاپن است
1 تیر 1395
زیباترین زنان دنیا را کدام کشور دارد؟
یک سایت معروف و معتبر خارجی در یک اقدام جالبی ، ده کشور را به عنوان 10 کشور دارای زیباترین زنان جهان معرفی کرد . امروز سایت پریتی میکرز در نظر دارد این ده کشور را به شما دوستان عزیز معرفی کند.
31 خرداد 1395
قیمت انواع جراحی های زیبایی در ایران
زیبایی یک فرد به دلایل مختلفی می‌تواند دستخوش تغییر شود ازجمله: افزایش سن و کاهش فعالیت کلاژن‌سازی در پوست، تصادف، جراحت، نقص مادرزادی و...
30 خرداد 1395
ستاره ها برای جراحی زیبایی چقدر هزینه می کنند
جراحی پلاستیک چند ده سال است که متداول شده است و حتی با وجود رکود اقتصادی، این نوع جراحی با 11 میلیارد دلار عواید در سال 2012، صنعتی بسیار قدرتمند باقیمانده است.
13 اردیبهشت 1395
معیارهای زیبایی در ایران و جهان در طول تاریخ
معیارهای زیبایی چه در ایران و چه در بقیه نقاط دنیا در گذر زمان تغییرات بسیار زیادی کرده است و در اين مطلب پریتی میکرز مي‌خواهيم اين معيارها كه بعضی از آنها امروز عجيب به نظر مي‌رسند را به طور خلاصه با هم مرور كنيم.
صفحه 1 از 3

تخفیف های ویژه