ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
10 اسفند 1394
طالع بيني سال1395 برای متولدین سالهای مختلف
همه ما دوست داريم بدانيم سالي که پيش رو داريم براي ما چگونه سالي خواهد بود و با هزاران بيم و اميد به آينده مي انديشيم ،ببينيد در سالي که مي آيد چه چيزهايي در انتظار شما هستند

طالع بيني سال 95 براي متولدين سال موش (متولدين سال هاي 1339، 1351، 1363، 1375، 1387)

طالع بینی سال موش

تغييرات اساسي ممکن است در اين سال براي شما صورت بگيرند. در ابتدا ممکن است به نظر بيايد که موانع زيادي در سر راهتان وجود دارند، اما نگران نباشيد، در آخر از پس همه آنها برخواهيد آمد. با افراد مهمي آشنا خواهيد شد که در زمان سختي ها به شما کمک مي کنند، در تماس گرفتن با آنها درنگ نکنيد. با وجود اين که محيط اطرافتان به طور دائم در حال تغيير است، تا زماني که آرامش خود را حفظ کرده و به حرکت ادامه دهيد، طوفان را به راحتي پشت سر خواهيد گذاشت. به نفعتان است که زياد جلب توجه نکنيد ، چرا که ممکن است انرژي هاي منفي ناخواسته را نيز به زندگي خود دعوت کنيد.

طالع بيني سال 95 براي متولدين سال گاو (متولدين سال هاي 1340، 1352، 1364، 1376، 1388)


امسال براي متولدين سال گاو سال بينظيري نخواهد بود و در خيلي از زمينه ها ممکن است با مشکل مواجه شويد. اما روحيه خود را حفظ کرده و با دقت تصميم گيري کنيد. امسال را بايد با قدم هاي کوچک ولي با ثبات و پشتکار به راهتان ادامه دهيد. در رابطه با پست هايي که در شبکه هاي اجتماعي مي گذاريد دقت داشته باشيد، زيرا ممکن است براي شما درگيري به همراه داشته باشد. به شرط اين که پايتان را به اندازه گليمتان بلند کنيد و ديد مثبتي داشته باشيد مي توانيد اين سال را بدون مشکل پشت سر بگذاريد.

طالع بيني سال 95 براي متولدين سال ببر (متولدين سال هاي 1341، 1353، 1365، 1377، 1389)

طالع بینی سال ببر

امسال يک رويکرد محافظه کارانه براي شما ثبات به همراه خواهد داشت. زياد جاه طلب نباشيد. قدم به قدم جلو برويد و محصول تلاشتان را جمع آوري کنيد. اگر کارها آن طور که مي خواهيد پيش نرفتند به ديد مثبت به آنها نگاه کرده و به عنوان درس و تجربه از آنها ياد کنيد. از غيبت کردن شديدا دوري کنيد، چرا که دعواهاي ناخوشايندي براي شما به همراه خواهد داشت. اگر کسي رازي را با شما در ميان گذاشت، سعي کنيد رازدار باشيد و ذهن خودتان را زياد درگير آن نکنيد.

طالع بيني سال 95 براي متولدين سال خرگوش يا گربه (متولدين سال هاي 1342، 1366، 1378، 1390)

تمام چيزهاي خوب در راه هستند! ستاره اقبال شما خواهد درخشيد! احساس قدرت و اعتماد به نفس خواهيد کرد و اين احساس منجر به نظم و اراده شما براي رسيدن به هرچيزي که بخواهيد خواهد شد. با اين حال به خاطر داشته باشيد که تحت هر شرايطي با منطق و آرامش رفتار کنيد. تنها با يک ذهن آرام مي توانيد نقشه ها و برنامه هايتان را بدون هيچ مشکلي به مرحله اجرا در آوريد. سعي کنيد در هر دعوايي بي طرف باقي بمانيد و درگير هيچ بحثي نشويد.

طالع بيني سال 95 براي متولدين سال اژدها ( 1343، 1355، 1367، 1379، 1391)

طالع بینی سال اژدها

سالي نسبتا خوشايند و با ثبات را پيش رو داريد. بهتر است در هر زمينه اي محتاطانه قدم برداريد تا مبادا از لحاظ قانوني در مخمصه بيفتيد. فرصت ها به آساني به دست نمي آيند اما فرشته هاي نگهبان شما هنگام بروز هر مشکلي آن را به فرصت تبديل خواهند کرد. کليد موفقيت شما در امسال حفظ اعتماد به نفس بالا و اراده، و به تعويق نينداختن کارها و دوري از تنبلي خواهد بود. با حفظ موقعيت فعلي خود به جايي نخواهيد رسيد، بايد تلاشتان را بيشتر کنيد.

طالع بيني سال 95 براي متولدين سال مار ( متولدين سال هاي 1345، 1357، 1368، 1380، 1392)

طالع بینی سال مار

خودتان را براي يک سال پرکار آماده کنيد. امسال سالي غير قابل پيش بيني و پرمشغله براي شما خواهد بود. اگر زياد در خانه بمانيد و زياد منزلتان را ترک نکنيد به احتمال زياد موقعيت هاي خوب فراواني را ازدست خواهيد داد. با اين حال بايد دقت داشته باشيد مه همراه با فرصت ها ريسک نيز به سراغتان مي آيد، پس بهتر است با کساني که آشنا مي شويد محتاطانه و سنجيده رفتار کنيد. چنانچه کارها آنطور که برنامه ريزي کرده ايد پيش نرفتند احساس خستگي و دلسردي نکنيد، ولي مواظب باشيد که در اين راه بيش از تواناييتان خودتان را خسته نکنيد و استراحت کنيد و به سلامتي خود آسيبي نرسانيد. بهتر است امسال از ورزش هاي آبي دوري کنيد.

طالع بيني سال 95 براي متولدين سال اسب (متولدين سال هاي 1345، 1357، 1369، 1381،1393)

طالع بینی سال اسب

از اين بهتر نمي شود! سالي پر بار و پر از نعمت! شانس خوب به شما رو آورده است و در زندگي کاري و عاطفي خود بسيار موفق خواهيد بود. کوشا و شجاع باشيد، با تلاش کافي هيچ چيز براي شما غير ممکن نخواهد بود. هرچند از لحاظ مالي درآمدي هنگفت نخواهيد داشت، ولي کارها همانطور که انتظارش را داشتيد پيش خواهند رفت. به ياد داشته باشيد که ورزش را براي حفظ سلامتيتان حتما در برنامه کاري خود قرار دهيد.

طالع بيني سال 95 براي متولدين سال بز ( 1346، 1358، 1370، 1382، 1394)

طالع بینی سال بز

بر خلاف باور عمومي، يکي شدن سال تولدتان با سالي که در آن هستيم لزوما به اين معنا نيست که اوضاع به کام شما خواهد بود. متولدين سال بز امسال با برخي مشکلات و موانع روبرو خواهند بود و ممکن است ناراحتي هايي داشته باشند. حتي با بيشتر کردن تلاشتان ممکن ست چيزها به آن خوبي که فکر مي کرديد پيش نروند. با اين حال نبايد تسليم شويد. تمام اين مشکلات موقتي هستند و با اين فکر پيش برويد که در طول امسال خودتان را براي سالي سرشار از خوبي ها آماده مي کنيد.

طالع بيني سال 95 برايمتولدين سال ميمون (متولدين سال هاي 1335، 1347، 1359، 1371، 1382، 1395)

طالع بینی سال میمون

امسال براي شما سالي پرمشغله اما ثمربخش خواهد بود. برنامه شلوغي خواهيد داشت، اما اين شلوغي از سرعت شما کم نخواهد کرد. برعکس، هرچه بيشتر کار مي کنيد انرژي بيشتري هم مي گيريد. اين فوران انرژي از لحاظ شغلي براي شما بسيار خوب خواهد بود، اما بايد به ياد باشيد که نسبت به کساني که دوست داريد اهمال نکنيد. بايد زمان بيشتري را با خانواده ودوستانتان بگذرانيد و به آنها اهميت بدهيد، چرا که آنها هستند که زمينه مساعد براي فعاليت شما را فراهم کرده و حمايتتان مي کنند و در زمان سختي ها و مشکلات در کنارتان هستند. هرچقدر هم که سرتان شلوغ باشد براي زندگي خصوصيتان بايد وقت بگذاريد.

طالع بيني سال 95 براي متولدين سال خروس (متولدين سال هاي 1336، 1348، 1360، 1372، 1384)

طالع بینی سال خروس

سالي پر بار و همراه با آرامش در انتظار شماست. هم از لحاظ کاري و هم از لحاظ عاطفي خيالتان راحت باشد، چرا که در ناحيه امن به سر خواهيد برد. حتي وقتي تلاش زيادي نمي کنيد و همان جايي که هستيد مي ايستيد هم اوضاع به بهتر شدن ادامه خواهد داد. در اين سال به دور دنيا سفر کنيد. سفر همراه با خانواده تان رابطه شما با آنها را بهتر خواهد کرد.

طالع بيني سال 95 براي متولدين سال سگ ( متولدين سال هاي 1337، 1349، 1361، 1373، 1385)

طالع بینی سال سگ

سال نو ممکن است براي شما مشکلات غير منتظره اي به همراه بياورد، اما بايد خونسردي خودتان را حفظ کنيد و با آرامش از پس اين مشکلات بربياييد. در واقع، تا زماني که محتاط و صادق باشيد، انرژي هاي منفي زياد قادر به تحت تاثير قرار دادن شما نخواهند بود. از لحاظ کاري، امسال نبايد وارد کارهايي بشويد که در حوزه تخصص شما نيستند، در غير اين صورت ممکن است به سادگي گول بخوريد. به شرط اين که نگرش مثبت خود را حفظ کنيد امسال براي شما بهتر از آنچه که فکرش را مي کنيد خواهد بود.

طالع بيني سال 95 براي متولدين سال خوک ( متولدين سال هاي 1338، 1350، 1362، 1374، 1386)

طالع بینی سال خوک

دنيا به کام شما است، تمامي روياهايتان به حقيقت مي پيوندند. با وجود اينکه امسال سال بز است، اين خوک ها هستند که تمامي بخت و اقبال نصيبشان شده است. با کمترين تلاش، بيشترين نتيجه را به دست خواهيد آورد. از لحاظ کاري اوضاع رو به راه خواهد بود و از برخي سرمايه گذاري هاي کوچکي که کرده ايد سودهاي کلان به دست خواهيد آورد. با اين حال توجه داشته باشيد که اين خوش شانسي در مورد آرزوهاي غيرمنطقي کمکي به شما نخواهد کرد. همچنين در نظر داشته باشيد که از اين اقبال خود براي کمک به ديگران نيز استفاده کنيد، و مطمئن باشيد که نيکي شما به خودتان باز خواهد گشت.

 پریتی میکرز این مقاله را برای شما تهیه کرده است ، تا از آینده ی خود با خبر باشید.

 

نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه