ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
مرتب سازی
select
جستجو
8 تیر 1396
زیباترین آرایش برای چشمان سبز
ازیک سایه پر رنگ گرفته تا یک خط چشم ملیح ، ستاره هایی مثل ریحانا به ما یاد می دهند که چه نوع آرایشی به چشمان سبز بیشتر می آید
18 خرداد 1396
بهترین کرم های پوست برای پوست های مختلف
کرم زیرساز پایه ی آرایش و زیبایی شما محسوب می شود .مخصوصا اگر پوستتان یکسری معایب داشته باشد.
20 آذر 1395
چگونه پاییزی آرایش کنیم؟
آرایش صورت باید در هر فصل متناسب با همان فصل باشد. این نوشته را بخوانید تا بیاموزید چگونه یک آرایش پاییزه را انتخاب کنید
29 بهمن 1394
فرم صورت و مدل ابرو
آیا میدانستید صورتتان به چه فرمی است
29 بهمن 1394
آموزش کشیدن خط چشم برای مبتدی ها
یکی از بهترین روش های ممکن برای حالت دادن به چهره کشیدن خط چشم است. کشیدن خط چشم می تواند چشم ها را کوچک یا بزرگ کرده، به هم نزدیک و یا از هم دور کرده و حتی می تواند حالت چشم ها را به کل عوض کند.
24 بهمن 1394
پنج فرم اصلی ابرو
در این مقاله پریتی میکرز پنج فرم اصلی ابرو را می بینید که هر یک به چهره شما حالتی کاملاً متفاوت می دهد و واقعاً ظاهر خصوصیات دیگر چهره شما را تغییر می دهد
23 بهمن 1394
نحوه صحیح آرایش بینی
اگر فکر می کنید بینی شما مشکلی دارد ؛ مثلا بزرگ ، دراز ، قوز دارد و یا …می توانید با آرایش صحیح این مشکلات را برطرف کنید.
19 بهمن 1394
آموزش آرایش و فرم دادن به اشکال مختلف لب
بدون شک همه خانمها لبهایی شبیه به هنرپیشه های معروف یا مانکنهای برندهای معروف آرایشی ندارند. اما دانستن روش صحیح فرم دادن به لبها و رفع نقایص آن گنجیست که میکاپ آرتیستهای مشهور جهان صاحبش هستند!
18 بهمن 1394
راهنمای زدن رژگونه با توجه به فرم صورتتان
در اینجا به شما رژگونه زدن را با توجه به فرم صورت‌تان می‌آموزیم؛ کاری که شما باید انجام دهید این است که اول فرم صورت خود را پیدا کنید تا بعد آن طور که باید به گونه‌ها شکل دهید.
10 آذر 1394
در پاییز این طوری آرایش کنید
همانطور که می دانید، هر فصل شیوه آرایش مخصوص به خود را دارد و با تغییر فصل مدل آرایش نیز باید تغییر کند. اگر از آرایش رنگ روشن تابستان خسته شده اید و می خواهید به ظاهر خود کمی تنوع دهید، آرایش تیره رنگ را که مناسب با این فصل سال است ، امتحان کنید.
صفحه 1 از 2

تخفیف های ویژه