ورود اعــضــاء
گروه خدمات و محصولات
لیست زیرگروه
موقعیت مکانی
امکانات
جستجو
حمــایت کنندگــان
18 اسفند 1396
نکات مهم اکسنشن مژه
اکستنشن مژه (کاشت مژه مصنوعی) روشی برای پرپشت کردن مژه‌ها می‌باشد که قبل از انجام، بهتر است به نکاتی در آن مورد و عوارض ناشی از آن توجه کرد.

اکستنشن مژه چیست؟

  اکسنشن مژه

اکستنشن را با تارهایی از ترکیبات مصنوعی از جنس مو می‌سازند و در میان مژه‌ها قرار می‌دهند. در این روش مژه اضافه تک‌به‌تک لابه‌لای مژه‌های پلک بالا با چسب اضافه می‌شود و به این ترتیب دیگر نیازی به استفاده از مژه مصنوعی یا آرایش زیاد چشم‌ها نیست.

مراحل انجام کار اکستنشن مژه

 کاشت مژه

زیر مژه‌های پلک بالا دستمالی تمیز قرار می‌گیرد. با کمک گرفتن از موچین مخصوص در جای مورد نظر،بین مژه ها باز میشود و مژه ی مصنوئی با چسب در آنجا قرار می گیرد.باید به اندازه و هماهنگی مژه ها توجه داشته باشید.

ترمیم اکسنشن مژه بعد از سه هفته
عموما این مژه‌ها به مدت ۳ تا ۴ هفته از زمان کاشت، باقی می‌مانند البته این مدت به نوع مژه‌های طبیعی شما و سرعت رشد آن‌ها بستگی دارد. برای ترمیم معمولا هر سه هفته یکبار بسته به نظر آرایشگرتان باید به سالن زیبایی و یا جایی که برای اکستنشن رفته‌اید مراجعه کنید. 

 کاشت مژه

نکات مهم برای اکسنشن مژه
- برای پاک کردن آرایش چشم‌ها نیز لازم است از ژل‌های شستشو کمک بگیرید و به کمک دستمالی نرم به آرامی اطراف مژه‌ها را تمیز کنید. استفاده از شامپو بچه نیز برای شستشوی پوست صورت و چشم‌ها بهتر است.

-تعداد مژه‌ای که برای هر فرد انتخاب می‌شود، بستگی به تعداد مژه‌های خود فرد دارد. به دليل اينكه مژه‌های مصنوعی روی مژه‌های طبيعی كار می‌شوند اگر فردی تعداد مژه‌های طبيعی خودش كم باشد تعداد كمی مژه می‌تواند بكارد.

-بلندی مژه مصنوعی حداكثر باید 2 برابر بلندی مژه طبیعی باشد. بیش از این مقدار به‌خصوص اگر مژه‌های طبیعی ضعیفی دارید، می‌تواند باعث ریزش مژه شود.

-اگر شخصی بداند پوست حساسی دارد و ممكن است بعد از كاشت دچار حساسيت شود، بهتر است ابتدا دو عدد مژه بكارد و بعد از گذشت چند روز اگر دچار حساسيت شد آنها را بردارد و ديگر كاشت مژه انجام ندهد.

-اگر مژه‌های شما به اندازه كافی بلند و پرپشت است، بی‌دلیل به دنبال اكستنشن مژه نروید و به استفاده از مژه‌های مصنوعی در مهمانی‌ها اكتفا كنید. اكستنشن مژه فقط به افرادی پیشنهاد می‌شود كه طول مژه آنها كمتر از 3 میلی‌متر است.

- قبل از انجام اکستنشن درباره جنس آن تصمیم بگیرید. انواع ابریشمی براق‌تر هستند و زیباتر به نظر می‌رسند درحالی که انواع طبیعی سبک‌تر هستند اما اگر برای اولین بار می‌خواهید این کار را انجام دهید انواع مصنوعی توصیه می‌شود چون ایجاد آلرژی نمی‌کند.

توصیه مهم
-۲۴ تا ۴۸ ساعت اول بسیار حیاتی است. در این مدت باید از حمام داغ، بخور صورت، سونا و شنا کردن و هرگونه رطوبت رسانی شدید به پوست بپرهیزید چون این کار باعث خراب شدن اکستنشن مژه‌ها خواهد شد.

- با برس‌های یکبارمصرف و تمیز ریمل و یا شانه مخصوص مژه هر روز مژه‌ها را شانه کنید و تمیز و مرتب نگه دارید تا گرد و خاک و آلودگی روی آن جمع نشود.

تقویت مژه های طبیعی

 تقویت مژه طبیعی

از بهترین روغن‌های تقویت کننده مژه، می‌توان از روغن زیتون،روغن کرچک ، روغن نازگیل و روغن اسطوقدوس نام برد. این روغن ها باعث تقویت و رشد مژه‌ها می‌شوند. شب ها قبل از خواب، آرایش خود را کاملا پاک کنید و سپس با پوشش نازکی ازروغن انتخابی خود، تمام سطح مژه‌ها را بپوشانید. صبح، مژه‌های خود را با آب گرم بشویید.
خود را آراسته و مرتب نگه دارید. با برس مخصوص مژه، آنها را همیشه به آرامی شانه کنید. با انجام این عمل، متوجه رشد و بلند شدن مژه‌ها خواهید شد.


نظــرات کاربران
کاربر گرامی، برای ثبت نظر خود ابتدا باید وارد سایت شوید

تخفیف های ویژه